Předvánoční výprodej – ceny sníženy až o 77 % | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Předvánoční výprodej – ceny sníženy až o 77 %

Datum: 4.11.2015

Ne vždy platí, že pěkné značkové svítidlo musí být drahé. Využijte našeho předvánočního výprodeje a ušetříte stovky až tisíce korun.

Ne vždy platí, že pěkné značkové svítidlo musí být drahé. Využijte našeho předvánočního výprodeje a ušetříte stovky až tisíce korun. 

Snížení cen o více než 70 %

Jak můžete sami vidět níže pod textem, slevy se týkají nejrůznějších druhů osvětlení Globo – bodovek, stolních i stojací lampy a samozřejmě lustrů a stropních a nástěnných světel. Výhodné je, že akční ceny se vztahují také na svítidla z jedné kolekce, takže budete mít všechno krásně sladěné. Například do obývacího pokoje, nebo ložnice můžeme doporučit stylovou modrou stojací lampu DECO a ve stejném provedení je i stolní lampička.  

Výprodejová nabídka zahrnuje i dětská a venkovní světla 

Pokud máte doma dítě, určitě vás potěší, že jsme zlevnili také dětské lustry a nástěnná svítidla. Motivy oblíbených hrdinů jako je Hello Kitty, Spiderman nebo Medvídek Pooh se jistě budou líbit. 

Ve výprodeji najdete rovněž kvalitní venkovní osvětlení. To má stupeň ochrany krytí 44, takže je chráněno před vniknutím pevných cizích těles o průměru 1 mm a větších a také proti vodě stříkající ze všech směrů. Rakouská značka Globo samozřejmě dbá nejen na bezpečnost a praktičnost, ale také na design. Typické je používání zaoblených tvarů.  

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.