Přivítejte podzim novými svítidly do koupelny | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Přivítejte podzim novými svítidly do koupelny

Datum: 13.9.2012

Svítidla do koupelny a podzim. Ptáte se jak to souvisí? Přesvědčíme vás, že kvalitní koupelnová svítidla jsou prostě na podzim potřeba.

Svítidla do koupelny a podzim. Ptáte se jak to souvisí? Přesvědčíme vás, že kvalitní koupelnová svítidla jsou prostě na podzim potřeba.

Léto pomalu končí a přichází jeho věrný soused - podzim. Pro někoho důvod k radosti pro jiného již méně. Podzim bývá ve znamení slunce, barevného listí ale také deště a plískanic. A protože nikdo z nás neví, co z toho přijde letos, je dobré připravit se na obojí. Slunce a barvy podzimu si vychutnáme plnými doušky rádi, ale deště už tak vítány nejsou. Na ty je nejlepší vyzbrojit se pěnou do koupele, solí, svíčkami a dobrou knihou. A především kvalitními koupelnovými světly. Přece chceme na knihu dobře vidět a užít si tu jedinečnou relaxační atmosféru.

Jaká koupelnová svítidla zvolit?

Koupelnová svítidla nástěnná, stropní, závěsná, svítidla bodová, downlight… Také vám z toho jde hlava kolem? A co teprve až dojde na umísťování. Dát tohle osvětlení k zrcadlu, či raději ke dveřím? Na začátek je dobré vědět, že každá koupelna by měla mít své centrální svítidlo, osvětlení zrcadla a také doplňková svítidla.  A na každou z těchto funkcí je vhodné jiné osvětlení.

Centrální koupelnová svítidla

Centrální koupelnová svítidla vytváří v koupelně nejvíce světla. Proto bychom při výběru tohoto světla měli mít na paměti, že centrální osvětlení by nemělo být moc silné, ale mělo by dobře osvítit všechna místa. Hlavní neboli centrální osvětlení koupelny se vytváří především stropními svítidly.

Stropní svítidlo

Koupelnová svítidla k zrcadlu

Koupelnová svítidla, která hodláte umístit kolem zrcadla vyžadují velkou pozornost. Zvláště dámy ocení kvalitní a dobře zvolené osvětlení, které nebude vytvářet žádné stíny na obličeji. Osvětlení v okolí zrcadla by mělo být rovnoměrné, bez rušivých stínů a nemělo by oslňovat. Toho lze dosáhnout lampami namontovanými na bocích zrcadla. U větších zrcadel se doporučuje použít i jedno svítidlo nad zrcadlem, které vytvoří rovnoměrné světlo na celé velké zrcadlící ploše.

Doplňková (pocitová) svítidla

Ano, koupelnová svítidla umí divy. Možná to může znít zvláštně ale i v koupelně můžete vytvářet pomocí osvětlení různé nálady či podtrhnout zajímavé prvky interiéru. Koupelna na to totiž poskytuje rozmanité příležitosti. Můžete zvýraznit objekty i živly, které vidíte každý den: vodu, sklo, zrcadlo. Kupříkladu bodová svítidla vytvoří jedinečnou harmonii světla, barev a prostoru. Osvětlení je základní nástroj na kontrolu nálady a atmosféry, tak proč k tomu nevyužít právě koupelnová svítidla!

Nástěnné svítidloBodové svítidloS osvětlením se dají provádět přímo neuvěřitelná kouzla! Dejte prostor svoji fantazii a využijte koupelnová svítidla pro svoje mistrovské kousky. A užijte si tak podzim ve vaně plné horké pěny v příjemné atmosféře vytvořené tím správným osvětlením koupelny.

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.