Rozšířena nabídka svítidel ESEO | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Rozšířena nabídka svítidel ESEO

Datum: 10.5.2011

Nepřehlédněte!! K naší stávající nabídce svítidel a osvětlení ESEO byla přidána svítidla ESEO pro rok 2011.

Nová nabídka svítidel ESEO pro tento rok nabízí velmi moderně laděné lustry, které Vás ohromí svými netypickými tvary. Moderní lustry obsahují kvalitní materiály jako chrom, hliník, sklo a křišťál. Své zastoupení zde mají také klasické lustry připomínající starší dobu či lustry v podobě květin.

Je připraven i velký výběr stolních a podlahových lamp. Opět lze vybírat z klasických i moderních lamp. Stojací lampy mohou tvořit hlavní dominantu v interiéru. Navíc sestavení série s lustry a nástěnným osvětlením vytvoříte dokonalou harmonii. Stolní lampy jsou oblíbené hlavně pro svoji funkčnost, protože je lze umístit téměř kamkoliv, hlavně na stolky, může sloužit i jako pomocník na pracovním stole a na jiných místech. Stojací lampy i stolní lampičky mohou tvořit krásný doplněk v každé místnosti. 

Nezapomínáme také na doplňkové osvětlení, kterým jsou nástěnná svítidla. Nástěnná svítidla dotvářejí ucelenou souhru světel stejného designu spolu s lustry a jinými svítidly jako jsou stolní a stojanové lampy nebo stropní svítidla.
                REICHA 6xG4/20W/12V                      MUSTO 2xG4/20W/12V          RAMOS 3xE14/40W/230V

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.