Solární osvětlení | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Solární osvětlení

Datum: 9.4.2012

Neustálá snaha zlepšit stávající a vývoj stále nových typů svítidel, daly vzniknout dnes velmi populárnímu solárnímu osvětlení. Jedná se moderní formu venkovního osvětlení.

Venkovní osvětlení tvoří samostatnou a specifickou kategorii, musí splňovat určitá kritéria, ať je to odolnost vůči vodě, stabilita a jiné. Z této škály produktů v posledních letech začíná vyčnívat nový typ svítidel, která se pomalu stávají fenoménem, a to solární svítidla.

   Solární svítidla, lampy a další zařízení fungující na solární panely jsou, v současné době, velmi oblíbeným typem osvětlení. Jejich oblíbenost souvisí samozřejmě s náklady na jejich provoz, které jsou prakticky nulové. Jedná se tady o osvětlení úsporné a navíc šetrné k životnímu prostředí. Solární osvětlení má instalováno panel, který přijímá sluneční energii během celého dne, solární lampa či jiné svítidlo se tedy přes den nabíjí a večer svítí.

Solární lampy, nástěnné osvětlení

Solární lampy lze umístit prakticky všude, a pokud se správně rozmístí a zvolí se vhodný typ, stávají se moderním a nezbytným doplňkem okolí domu. Jelikož nejsou svou činností závislé na člověku, je jejich užívání také bezpečné, a to umístěním podél cesty k domu, osvětlení příjezdové cesty (nájezdová svítidla) a podobně. Firma EGLO nabízí širokou škálu výrobků, mezi nimiž si vybere snad každý. Nesoustředí se pouze na moderní designové lampy, ale nabízí i klasické a rustikální osvětlení.

Vedle lamp jsou velmi stylová také solární nástěnná svítidla a osvětlení v podobě zvířat, která zapadají do celkového vzhledu zahrady a ještě více ji zútulní.                  

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek