Solární osvětlení již od 65 Kč | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Solární osvětlení již od 65 Kč

Datum: 7.5.2015

Už si užíváte večerní posezení v zahradě či na terase a přemýšlíte, že by to chtělo něco k jejímu oživení? Kupte si solární zahradní svítidla, jejichž provoz vás nebude stát ani korunu. V nabídce více než 100 druhů.

Už si užíváte večerní posezení v zahradě či na terase a přemýšlíte, že by to chtělo něco k jejímu oživení? Kupte si solární zahradní svítidla. Nespotřebují žádnou elektrickou energii. U nás máte na výběr z více než 100 druhů a ceny začínají již na 65 Kč.

Nulová spotřeba elektřiny = žádné výdaje

Solární zahradní světla se v poslední době těší velké oblibě. Důvod je prostý. Jsou k dispozici v nejrůznějších designech a především nespotřebují žádnou elektrickou energii. Obsahují totiž malý sluneční panel, která dobíjí baterii, díky níž pak svítí. Jednodše řečeno, přes den, kdy svítí slunce, se baterie nabije, a v noci z ní pak světlo čerpá energii a svítí. To znamená, že provoz solárního svítidla je zcela zdarma. A nejen že je šetrné k vaší peněžence, ale i k přírodě.  

Solární svítidla Globo


Větší výdrž a intenzita světla

Jak už zaznělo, o tento typ venkovního osvětlení je v současné době velký zájem, takže se neustále po technologické stránce zlepšuje. Má větší výdrž, tedy déle svítí, a také se zvýšila intenzita světla. Zvláště u vchodu do domů nebo u garáže je výhodné, že existují i solární světla s pohybovým senzorem. Tedy jakmile se v určité vzdálenosti něco pohne, svítidlo se automaticky zapne a po nějaké době zase samo vypne. Nebude se vám tak zbytečně vybíjet baterie. 

V našem e-shopu globo.cz máte na výběr z více než 100 různých druhů. Nejčastěji jsou ve tvaru zvířatek a trpaslíků, která se hodí především do skalky. Do těchto prostor jsou ideální také solární LED svítidla zasazená do kamenů. Na osvětlení chodníčků doporučujeme světla se zapichovacím kolíkem a v nabídce jsou i typy vhodné ke vchodu do domu nebo do garáže. 

Podívejte se na náš široký sortiment a vytvořte si na své zahradě, terase či altánu nezapomenutenou atmosféru. Solární světla u nás nakoupíte již od 65 Kč!

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek