STEINEL - senzorová svítidla a svítidla s čidlem | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

STEINEL - senzorová svítidla a svítidla s čidlem

Datum: 10.1.2012

Sháníte senzorové svítidlo? Pak jste na stránkách "svět-svítidel" správně... Jsme tu pro Vás.


Žijeme v době, která se stále mění, modernizuje a zdokonaluje.
 
Ani svítidla proto nezůstávají pozadu. Kreativita výrobců osvětlení je na vysoké úrovni a stejně tak i moderní a inteligentní technika svítidel nám zajišťuje vysoký komfort.

Jedním z takových svítidel jsou právě senzorová svítidla nebo svítidla s čidlem, která Vám nabízíme od výrobce Steinel. Ten jako první před 20.lety vynalezl první senzorové svítidlo. Firma Steinel se snaží aby na trh uváděl pouze výrobky kvalitní, šetrné k životnímu prostředí a designově vkusně zpracované.

Už podle názvu “senzorová svítidla“ víme, že se jedná o osvětlení, které skrývá senzor nebo čidlo, které reaguje na pohyb, díky němuž se svítidlo samo rozsvítí i zhasne. Ano, je to opravdu tak. Dnešní doba došla už tak daleko, že k rozsvícení senzorového svítidla není nutný vypínač. Jakmile vejdeme do místnosti senzor zaregistruje pohyb a ihned se svítidlo samo rozsvítí. Stejně tak je to při odchodu z místnosti. Není to báječné? Už se nemusíme obávat, že zapomeneme zhasnout při odchodu do práce.

Senzorové svítidlo můžeme umístit takřka kamkoliv. Svoje uplatnění si senzorová svítidla a svítidla s čidlem najdou, jak v průmyslových prostorech, tak i v domácnostech či venkovních prostorech. Zkrátka záleží jen a jen na Vás zdali osvětlení s čidlem umístíme do sklepa, garáže nebo na chodbu. Jednou z hlavních výhod senzorových svítidel je chytré a úsporné využívání elektrické energie. Je možné proto tato svítidla nazývat i jako “úsporná svítidla“.

Neváhejte a prohledněte si naši nabídku senzorových svítidel: /senzorova-svitidla-svitidla-s-cidlem/ značky STEINEL. Svítidla Vám ušetří nejen za energii ale i čas.
 
                      
 
 

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek