Stropní svítidla pro každého! | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Stropní svítidla pro každého!

Datum: 18.5.2010

Nejčastěji používaná svítidla a vše o nich: jaká je jejich role, a na co myslet při jejich výběru.

Stropní svítidla, jsou svítidla s největším zastoupení v domácnostech. Na jejich výběr se klade velký důraz, neboť stropní svítidla bývají často ústředním motivem zejména obývacích pokojů a jídelen. Možná pro tuto vlastnost vznikly dnes již samostatně stojící lustry, resp. křišťálové lustry, jako symbol honosného stropního svítidla.

Myslete na interiér

Při výběru stropního svítidla nehraje roli pouze druh místnosti, kam svítidlo hodláme umístit, ale také její velikost a celkový záměr, jakým způsobem hodláme místnost osvítit – nesmíme zapomínat, že existují i způsoby osvětlení místností, při kterých se nevyužívá (a leckdy ani nelze použít) žádný typ stropního osvětlení a do popředí se dostávají řešení využívající nástěnná svítidla, stojací lampy nebo bodová svítidla.

Pro práci...

Při osvětlování kuchyní a pracovních místností volíme stropní svítidla tak, aby nám nezavazela, špatnou volbou se někdy ukazují např. svítidla, která visí a sahají téměř k desce pracovního stolu, nebo svítidla na dlouhém závěsu v nízkých místnostech.

...i relaxaci

Pokud tedy naše volba nesměřuje k lustru (jakožto závěsnému svítidlu), volíme stropní svítidla nízká a zaměřujeme se samozřejmě na design a tvář celého inetriéru. A proto Vám nabízímě široké spektrum (nejen) stropních svítidel, třeba koupelnová stropní svítidla s vysokým zabezpečením odpovídajícím všem standardům, nebo krásná dětská stropní svítidla.

Neváhejte a vyberte si z naší široké nabídky, která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky – stropní svítidla pro Vás!

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.