Svítidla a osvětlení za výborné ceny | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Svítidla a osvětlení za výborné ceny

Datum: 1.4.2013

Jak domácnost, kanceláře, různé veřejné budovy, tak i zahrady kolem domů, ulice apod. potřebují své náležité osvětlení.

Svítidla jsou důležitou součástí jak interiérů, tak exteriérů nejen pro své funkční vlastnosti. I vzhled svítidel hraje při pořízení svítidel velkou roli.
 
Hlavní osvětlení místnosti tvoří zejména lustry nebo stropnice, které jsou oproti lustrům menší a hodí se tak spíše do menších místností, jako je koupelna či chodba. Hlavní osvětlení místnosti je mnohdy sladěno spolu s dalšími doplňkovými svítidly, jako jsou nástěnná svítidla, bodové osvětlení nebo stolní lampičky či podlahové lampy.
 
Svítidla mohou mít různý design, barvy, provedení, počet žárovek apod. Při výběru svítidel záleží jen na Vás, jakému vzhledu svítidla dáte přednost. Nabídka Vám umožňuje vybírat z moderních, klasických či designových svítidel, dále také z rustikálního, ratanového, vitrážového nebo křišťálového osvětlení.
 
Nenabízíme jen svítidla interiérová ale také exteriérová čili venkovní svítidla. I z této sekce je opravdu z čeho vybírat. Venkovní lampy, senzorová svítidla, solární osvětlení a mnoho dalších svítidel Vám nabízíme za výborné ceny.
 
Mimo jiné nabízíme také světelné zdroje ke svítidlům, čili nepostradatelnou součást veškerého osvětlení. Máme pro Vás k dispozici jak klasické žárovky tak úsporné žárovky, halogenové žárovky a LED zdroje.
  

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.