Svítidla a osvětlení značky RENDL LIGHT STUDIO | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Svítidla a osvětlení značky RENDL LIGHT STUDIO

Datum: 20.1.2011

Bohatá nabídka abstraktních i běžných svítidel, to vše přináší značka RENDL LIGHT STUDIO.

Připravili jsme pro Vás výběr nových a zajímavých svítidel z celého světa. Svítidla RENDL LIGHT STUDIO jsou typická svým neotřelým designem a vysokou kvalitou. V nabídce naleznete všechna svítidla pro Vaše bydlení, firmy, hotely i restaurace. Od venkovního osvětlení, přes závěsná i stolní svítidla, až po bodová či zápustná svítidla a také velmi aktuální LED svítidla.

Závěsná svítidla
Vybírejte z pestré nabídky závěsných lustrů. Klasické, moderní i netypické tvary, použití mnoha materiálů jako je např. sklo, chrom, textil apod. Svítidlo nemusí být jen zdrojem světla, ale i ozdobou místnosti. Dnešní doba lpí na designu a nevšedním provedení a to Vám dokážou splnit tato závěsná svítidla.

Stolní a stojanová svítidla
Není nic příjemnějšího než posezení v křesle u stojanové lampy, která Vám přináší světlo při čtení Vaší oblíbené knížky nebo stolní lampička umístěná na stolku, je velmi důležitý dekorativní doplněk, při kterém se budete cítit útulně vy i Vaše návštěvy. Navštivte nabídku stolních i stojanových lamp.

Bodová a zápustná svítidla
Každý tmavý kout je už minulostí. Výrobce RENDL LIGHT STUDIO nabízí také bodová svítidla, která lze polohovat tak, jak potřebujete. Navíc tato bodová svítidla obsahují také moderní LED zdroj.
Zápustná svítidla, to jsou jednoduchá přesto velmi funkční a efektivní svítidla.

Nástěnná a stropní svítidla
Naleznete zde nejen klasická nástěnná svítidla, ale i zrcadla se zabudovanými světly umístěnými v různých pozicích.
Závěsné lustry lze nahradit nebo obohatit stropními svítidly, které jsou univerzálnější svými jednoduchými tvary. Díky nejčastější kombinaci chromu a skla jsou také působivé na pohled.

Venkovní svítidla
Venkovní svítidla
nejen zkrášlí Vaši zahradu, ale také pomáhají při orientaci v tmavých prostorách. Klasické typy venkovních svítidel doplňují také svítidla pro zabudování do země.

   

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.