Svítidla do Vaší koupelny | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Svítidla do Vaší koupelny

Datum: 1.3.2013

Relaxační místnost by měla být dobře sladěná a vhodně osvětlená. U nás jistě nebudete zklamáni!

Koupelna je jednou z relaxačních místností, kam se po celém dni každý z Vás jistě těší. Naložit se do teplé vany či si dát horkou sprchu, to je to, co má snad každý z nás rád. Nebyl by to ale ten správný odpočinek bez kvalitního osvětlení, které ve Vaší koupelně plní také funkci estetickou.
 
Samozřejmě bychom měli rozlišovat místa, kam svítidlo umísťujeme. Můžete si sem pořídit osvětlení centrální, osvětlení k zrcadlu, nad vanu či sprchový kout či některé ze svítidel bodových. O Vaši bezpečnost se samozřejmě bát nemusíte. Koupelnová svítidla mají vysoké IP krytí a jsou vyrobena z opravdu kvalitních materiálů, takže voda v blízkosti svítidla již nemusí být Vaší noční můrou.
 
Pokud potřebujete svítidlo nad zrcadlo, je velmi důležité se zamyslet nad jeho umístěním. Svítidlo nad zrcadlem musí být totiž umístěno tak, abyste si nestínili vlastním tělem a viděli v zrcadle i detaily, což Vám právě vhodné koupelnové osvětlení zaručí. V případě, že byste totiž svítidlo umístili k zrcadlu špatně, vrhalo by na Vás stíny a Vy byste se viděli úplně jinak, než v daný moment skutečně vypadáte.
 
Svítidlem můžete také Vaši koupelnu skvěle oživit. Osvětlení se totiž může stát skvělým designovým prvkem, který Vaši koupelnu oživí a ve správné kombinaci s nábytkem Vám vykouzlí z koupelny záviděníhodnou místnost.

           

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.