Svítidla PREZENT | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Svítidla PREZENT

Datum: 25.6.2012

Kvalitní a cenově přijatelná svítidla od společnosti PREZENT

Společnost Prezent svítidla se specializuje na výrobu, velkoobchod a maloobchod svítidel a osvětlení. Vyrábí svá vlastní svítidla a osvětlení jako jsou stropní svítidla, nástěnná svítidla, stolní lampy, stojanové lampy, bodová světla a světelné zdroje. Prezent vyrábí svá svítidla a osvětlení vlastní výroby, která jsou moderní, udávají trend, jsou cenově dostupná a konkurenceschopná s výrobky na trhu Evropy. Společnost Prezent nabízí veškeré druhy svítidel interiérová i venkovní svítidla, podle použití lustry a lampy kuchyňské, koupelnové nebo i dětské, samozřejmostí je i LED osvětlení a LED pásky.

Základním cílem společnosti je maximální spokojenost zákazníků, proto nabízí kvalitní osvětlení cenově dostupné a s širokým výběrem. S dobou se zvyšují nároky na osvětlení a požadavky na svítidla jsou stále vyšší, s rostoucími nároky a poptávkou rostou i svítidla vyráběná společností PREZENT.


Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek