Svítidla: skvělý vánoční dárek | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Svítidla: skvělý vánoční dárek

Datum: 15.12.2011

Svět-svítidel.cz Vám nabízí širokou škálu svítidel a osvětlení. Vynikající způsob jak potěšit své blízké na Vánoce.

Hledáte ten správný vánoční dárek, ale nemůžete vymyslet, co by Vaše blízké potěšilo a mohli zároveň dárek plně využít? Zkuste naše svítidla, lampy a jiné osvětlení, které nabízíme v bohaté nabídce, rozdělené do kategorií jako jsou: koupelnová svítidla, dětská svítidla, venkovní svítidla, lustry, bodová svítidla, LED svítidla, stojací lampy a stolní lampičky, senzorová svítidla, oblíbená vitrážová svítidla či rustikální svítidla.

Tím nejhezčím a zároveň nejvhodnější dárkem by se mohla stát vitrážová svítidla Tiffany. Tato svítidla vznikají spojením barevných úlomků skel pomocí olověných profilů. Svítidla tak dostávají jedinečný design. Vitráže mohou vyobrazit jednoduché ornamenty či složitější květiny apod. Udělejte radost rodině či přátelům v podobě stolní lampičky Tiffany.

Dětská svítidla nabízejí skvělý výběr jako vánoční dárek pro ty nejmenší. Různobarevné dětské osvětlení potěší každé dítě a rozzáří jeho pokojíček. Dětské lustry připomínající delfína, motýla, včelku či jiné postavy. Stropní svítidla, na kterých naleznete různé pohádkové postavičky i jiné obrázky.

Venkovní osvětlení Vám představí nekonečný výběr. Jako vánoční dárek lze využít např. solární osvětlení. Solární lampy jsou šetrné k životnímu prostředí. Panel shromažďuje během dne sluneční světlo, které proměňuje v elektrickou energii.
Využijte také naší novinky: petrolejové lampy a parafínové oleje. Petrolejové lampy můžete využít za každého počasí (vítr, déšť…). Petrolejové lampičky lze také zavěsit pod hořlavé materiály.

Rustikální svítidla jsou jedny z nejbohatších svítidel, co se týče designu a zpracování. Obsahují vždy krásná zdobená stínidla a v kombinaci s patinovou kostrou vytvářejí hezký dárek pod stromeček.

Představte si, jak se automaticky světlo rozsvítí při vašem příchodu do místnosti a jakmile ji opustíte, samo se zhasne. Takový komfort nabízejí pouze senzorová svítidla. Použijte vánoční dárek v podobě chytrého a funkčního senzorového osvětlení. Senzorové reflektory, čidla pohybu, venkovní senzorové lampy a další.

Naším tipem co nadělit pod vánoční stromeček jsou také LED svítidla. LED jsou stále více oblíbeným zdrojem světla a to hlavně díky nejnižší spotřebě a nejdelší životnosti. Ve výběru LED osvětlení můžete nalézt LED lampičky, nástěnná LED svítidla, bodová LED svítidla. Speciálním druhem osvětlení jsou hlavně LED pásky, které umožňují zesílit požitek z krásného interiéru. Věnujte LED pásek při příležitosti blížících se Vánoc. Dárek, který lze využít kdekoliv v domě.


           Stolní lampa Tiffany                   Senzorové svítidlo L 270 S               Závěsný lustr Artus

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.