Svítidla TIFFANY vitrážové osvětlení | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Svítidla TIFFANY vitrážové osvětlení

Datum: 16.11.2011

Málokteré svítidlo vzbuzuje takový zájem jako právě osvětlení Tiffany. Nejen lustry, ale také lampičky, lampy, vše disponuje naprosto exkluzivním designem.


Svítidla TIFFANY

Přichází podzim a s ním také doba čtení, pletení, lenošení u televize. Prostě přichází období sychravé a studené, kdy se málo komu bude chtít vylézat z domova. A tak se radši uvelebí na gauč s pěknou knihou či novinami. A k tomu je zapotřebí kvalitní osvětlení. Avšak když už nové svítidlo, tak s grácií! A tu poskytují právě svítidla Tiffany.

Svítidla Tiffany jsou ručně vyráběná. Technika Tiffany je pojmenovaná po svém vynálezci, kterým byl Louisy Tiffany. Klasická vitráž vzniká spojováním různobarevných úlomků skla za studena pomocí olověných profilů. Technika Tiffany není vitráž v pravém slova smyslu, i když výsledek je podobný. Skla se spojují za horka a místo olověného profilu se používá měděná fólie. Spojování se provádí pomocí cínu. Používají se zde menší kousky skla, výsledný předmět má jemnější spoje. Barevná skla jsou pro tuto techniku strojově zpracovaná, mohou být nerovná nebo s bublinkami. Kombinace barev a velikost použitých částí skel u svítidel Tiffany umožňuje dosáhnout nesčetných vzorů těchto svítidel.

Vybírat lze z mnoha druhů a typů. Lustr na řetězu, závěsný lustr, stolní lampa, stojací lampa, obyčejné lustry, nástěnná svítidla a mnoho dalších. Nejvíce prodávané jsou však lustry. A je jedno zda jsou to lustry do kuchyně, lustry do obýváku či lustry do ložnice

Kupříkladu lustr na řetězu (/lustr-na-retezu-tiffany-x-x-x-x.html)oživí každý interiér. Díky spoustě kombinací barev a velikostí sklíček vzniknou při rozsvícení opravdu působivé efekty. Lustr tak zajistí nejen dokonalé osvětlení místnosti ale také ji rozzáří a dodá nový nádech.
                                      
Stejně tak lampa Tiffany (/lampa-stolni-tiffany.html) najde uplatnění na každém nočním, psacím či konferenčním stole. Originální a přitom elegantní design svítidla zaujme nejen vás, ale také každou návštěvu, která osvětleni spatří.
                                              
Myslím, že svítidla Tiffany si právě díky výše zmíněným vlastnostem a přednostem zaslouží být vyzdvihována nad ostatní osvětlení. Neboť všechny ty lustry, lampy a lampičky vystupují z davu nudného osvětlení právě díky nápadité a do detailu propracované vitráži.

Toužíte- li po osvětlení jež bude mít svoje kouzlo, jež vás zaujme na první pohled a které nebude jen tak stát v rohu ale příjemné splyne s interiérem, jsou svítidla Tiffany to pravé řešení pro nás. Navštivte tedy kategorii vitrážová svítidla (/vitrazni-svitidla-tiffany/) a nechte se inspirovat!

                     
                Lustr na řetězu TIFFANY            Nástěnné svítidlo TIFFANY            Stolní lampta TIFFANY

 

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.