Účinné a vkusné osvětlení do kuchyně | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Účinné a vkusné osvětlení do kuchyně

Datum: 7.9.2011

Kuchyňská svítidla jsou velkým pomocníkem při vaření i stolování, proto neberte vyběr světel do kuchyňských prostorů na lehkou váhu a dodejte kuchyni jen to nejlepší osvětlení.

Kuchyňská svítidla jsou nedílnou a nepostradatelnou součástí každé kuchyně, která je tzv. srdcem domácnosti.

Kuchyňskými svítidly se rozumí podlinky neboli kuchyňská zářivková svítidla a kuchyňské lustry.

Osvětlení kuchyňské linky se využívá zejména k práci a přípravě pokrmu v kuchyni. Chceme-li připravit vítečný pokrm pro své blízké, pak je nutností na práci dobře vidět a to i z bezpečnostních důvodů. Podlinky, často i vestavná bodová svítidla umístěná pod kuchyňskou linkou oceníme zejména v zimních časech, kdy se brzy stmívá a ve večerních hodinách, kdybychom bez kvalitního osvětlení neviděli na to, co krájíme nebo jaké ingredience vlastně přidáváme.
Kuchyňské lustry jsou dalším důležitým pomocníkem a to zejména při stolování, kdy plní funkci příjemného osvětlení jídelního stolu.

Na kuchyňská svítidla jsou kladeny velké nároky avšak nepotřebují jen vynikající funkční vlastnosti. Je třeba i vkusného designové zpracování výrobku. Žijeme v moderní době proto i designy svítidel odpovídají současným trendům. I pro ty, jejichž zalíbení je spíše v klasickém, rustikálním nebo snad ratanovém stylu, kategorie kuchyňská svítidla v tomto provedení nabízí.

Jak je již značné v dnešní době se vyrábí nespočetně mnoho druhů ale i barevných kombinací kuchyňských svítidel. Pro osvětlení jídelního stolu jsou ideální volbou stahovací lustry s nastavitelnou výškou ale i lustry na lanku či řetězu. Je zkrátka jen na Vás, jakému typu svítidla dáte přednost a v jakém duchu a barvách bude kuchyň Vaši chloubou.

     

            Lustr stahovací ASPIS                     NATALIA 136 zářivka                Lustr stahovací LYRA ACRYL

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek