Užijte si podzimní svícení zadarmo – se solárními světly Globo už od 65 Kč | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Užijte si podzimní svícení zadarmo – se solárními světly Globo už od 65 Kč

Datum: 24.9.2014

Ještě si chcete na své zahradě a terase užít pěkné podzimní večery? Doporučujeme si pořídit solární svítidla, jejichž provoz vás nebude stát ani korunu.

Ještě si chcete na své zahradě a terase užít pěkné podzimní večery? Doporučujeme si pořídit solární svítidla, jejichž provoz vás nebude stát ani korunu. 

Jak už z názvu vyplývá, solární světla veškerou svou energii, kterou potřebují ke svícení, čerpají ze slunce. Jednoduše řečeno, přes den, kdy svítí slunce, se nabíjí a v noci pak nashromážděnou energii použijí ke svícení. Nespotřebují žádnou elektrickou energii, a jde tak o velmi úsporný a k přírodě šetrný způsob svícení. Výborná také je velmi snadná instalace, nebudete tahat žádné přívodní kabely. 

Lucerny i barevná zvířatka

Podle všeho výše uvedeného, není divu, že jde o nejčastěji používaný typ venkovního osvětlení a výrobci, značku Globo nevyjímaje, se předhánějí v množství designových typů solárních svítidel. Oblíbené jsou u našich zákazníků především solární lampy. V nabídce jsou ve vzhledu lucerny, kulaté baňky nebo sloupku. Velká část solárních lamp má zapichovací kolík, díky němuž světlo jednoduše umístíte a v případě změny místa zase přemístíte.
Máte doma děti a chcete jim udělat radost? Pak vás jistě potěší, že rakouská firma Globo vyrábí solární osvětlení i v podobě barevných zvířatek a trpaslíků. 

Přestože zahradní solární světla nejsou napojena na přívod elektrické energie, je nutné dbát na bezpečnost a pohlídat si, jestli má svítidlo dostatečnou hodnotu IP krytí. V našem e-shopu na kvalitu a bezpečnost dbáme, takže námi nabízené solární svítidla mají IP 44. To znamená, že jsou chráněna před vniknutím pevných cizích těles o průměru 1 mm a větších (nástroje, drátky) a rovněž jsou chráněna proti vodě stříkající ze všech směrů. 

Ceny již od 65 Kč

Solární světla mají řadu výhod, a tak se obáváte vysoké ceny? Nemusíte. V našem e-shopu je seženete již od 65 Kč. Konkrétně se jedná o sadu obsahující akumulátor a 12 solárních lamp se zapichovacím kolíkem. Těšit se můžete až na 8hodinové svícení. 

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek