Vitrážová svítidla typický originální vzhled Tiffany | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Vitrážová svítidla typický originální vzhled Tiffany

Datum: 3.8.2012

Vyberte si z naší nabídky originálních svítidel Tiffany, která jsou typická klasickým vzhledem a přesto neobvyklou barevností.


Vitrážová svítidla jsou vyráběna spojováním různobarevných úlomků skla pomocí měděných pásků plechu a cínu. Dříve se vitrážová svítidla vyráběla spojováním skel za studena, dnes jsou svítidla vyráběna strojově a můžou mít různé barvy, tvary, bublinky nebo nerovnosti skel. Svítidla Tiffany mají svůj název po svém objeviteli - Louis Comfort Tiffany byl americký umělec a návrhář, který byl známý především pro jeho práci s barevným sklem.
 

V naší nabídce naleznete svítidla Tiffany mnoha barev a typů. Vitrážové lustry Tiffany jsou jedinečné svým vzhledem, a proto jsou ideálním originálním doplňkem do interiéru Vašeho bytu. Vitrážové lampy a lampičky jsou oblíbené pro svou barevnost a typem osvětlení. Dále máme v nabídce vitrážová stropní svítidla a vitrážová nástěnná svítidla.    

Kompletní nabídku vitrážových svítidel Tiffany si můžete prohlédnout zde.

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.