Vitrážová svítidla typický originální vzhled Tiffany | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Vitrážová svítidla typický originální vzhled Tiffany

Datum: 3.8.2012

Vyberte si z naší nabídky originálních svítidel Tiffany, která jsou typická klasickým vzhledem a přesto neobvyklou barevností.


Vitrážová svítidla jsou vyráběna spojováním různobarevných úlomků skla pomocí měděných pásků plechu a cínu. Dříve se vitrážová svítidla vyráběla spojováním skel za studena, dnes jsou svítidla vyráběna strojově a můžou mít různé barvy, tvary, bublinky nebo nerovnosti skel. Svítidla Tiffany mají svůj název po svém objeviteli - Louis Comfort Tiffany byl americký umělec a návrhář, který byl známý především pro jeho práci s barevným sklem.
 

V naší nabídce naleznete svítidla Tiffany mnoha barev a typů. Vitrážové lustry Tiffany jsou jedinečné svým vzhledem, a proto jsou ideálním originálním doplňkem do interiéru Vašeho bytu. Vitrážové lampy a lampičky jsou oblíbené pro svou barevnost a typem osvětlení. Dále máme v nabídce vitrážová stropní svítidla a vitrážová nástěnná svítidla.    

Kompletní nabídku vitrážových svítidel Tiffany si můžete prohlédnout zde.

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek