Zářivková, reflektorová a nouzová svítidla | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Zářivková, reflektorová a nouzová svítidla

Datum: 28.3.2011

Kategorie „TECHNICKÉ OSVĚTLENÍ“ byla rozšířena o nová svítidla průmyslová i interiérová.

Připravili jsme pro Vás nová svítidla v podobě technicky založených typech osvětlení do domácností i průmyslových zón.

Zářivková svítidla pro domácnost:
Zářivková svítidla vhodná do škol, kanceláří, reprezentačních prostor, chodeb, počítačových pracovišť, učeben a dalších míst kde je vysoký nárok na zabránění oslnění. Svítidla jsou určená k montáži přímo ke stropu a také pro zapuštění do minerálních nebo sádrokartonových podhledů.

Zářivková svítidla průmyslová:
Tato zářivková svítidla obsahují vysoké krytí IP65. Umožňují všestranné použití v průmyslu, venkovních prostorách, sklepeních a v prašném prostředí. Speciální zářivková svítidla odolávají vysokým teplotám a chemicky agresivnímu prostředí. Jednoduchá montáž, malé rozměry a velký světelný výkon to jsou průmyslová zářivková svítidla.

Výbojková reflektorová svítidla:
Průmyslová reflektorová svítidla jsou určena k osvětlování venkovních nebo vnitřních prostranství (sklady, haly, tovární objekty, obchody). Většina svítidel je zkonstruována pro metal-halogenidové výbojky. Některé typy lze vybavit i pro sodíkové výbojky. Reflektorová svítidla jsou vyrobena převážně z aluminiového odlitku, elektrické výstroje a teplotně odolným krycím sklem.

Nouzová svítidla:
Nouzová svítidla jsou určena k tomu, aby při výpadku elektrického napětí bylo zajištěno osvětlení. Nouzová svítidla obsahují nabíjecí baterie a elektronický obvod, který v případě výpadku napětí svítidlo automaticky zapne. Po úplném vybití baterií dojde po připojení na napětí k opětovnému dobití, které trvá 24 hodin. Použití pro školy, kanceláře, chodby, restaurace, obchodní domy atd. 


       

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek