Zářivková, reflektorová a nouzová svítidla | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Zářivková, reflektorová a nouzová svítidla

Datum: 28.3.2011

Kategorie „TECHNICKÉ OSVĚTLENÍ“ byla rozšířena o nová svítidla průmyslová i interiérová.

Připravili jsme pro Vás nová svítidla v podobě technicky založených typech osvětlení do domácností i průmyslových zón.

Zářivková svítidla pro domácnost:
Zářivková svítidla vhodná do škol, kanceláří, reprezentačních prostor, chodeb, počítačových pracovišť, učeben a dalších míst kde je vysoký nárok na zabránění oslnění. Svítidla jsou určená k montáži přímo ke stropu a také pro zapuštění do minerálních nebo sádrokartonových podhledů.

Zářivková svítidla průmyslová:
Tato zářivková svítidla obsahují vysoké krytí IP65. Umožňují všestranné použití v průmyslu, venkovních prostorách, sklepeních a v prašném prostředí. Speciální zářivková svítidla odolávají vysokým teplotám a chemicky agresivnímu prostředí. Jednoduchá montáž, malé rozměry a velký světelný výkon to jsou průmyslová zářivková svítidla.

Výbojková reflektorová svítidla:
Průmyslová reflektorová svítidla jsou určena k osvětlování venkovních nebo vnitřních prostranství (sklady, haly, tovární objekty, obchody). Většina svítidel je zkonstruována pro metal-halogenidové výbojky. Některé typy lze vybavit i pro sodíkové výbojky. Reflektorová svítidla jsou vyrobena převážně z aluminiového odlitku, elektrické výstroje a teplotně odolným krycím sklem.

Nouzová svítidla:
Nouzová svítidla jsou určena k tomu, aby při výpadku elektrického napětí bylo zajištěno osvětlení. Nouzová svítidla obsahují nabíjecí baterie a elektronický obvod, který v případě výpadku napětí svítidlo automaticky zapne. Po úplném vybití baterií dojde po připojení na napětí k opětovnému dobití, které trvá 24 hodin. Použití pro školy, kanceláře, chodby, restaurace, obchodní domy atd. 


       

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.