Značka EGLO přichází s novými, stylovými svítidly za rozumnou cenu!!! | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Značka EGLO přichází s novými, stylovými svítidly za rozumnou cenu!!!

Datum: 17.4.2012

Rakouská firma EGLO je známá svými kvalitními a designovými svítidly. Volit můžete ze široké nabídky produktů. Neváhejte a objednávejte za skvělé ceny z našeho e-shopu!!!     Zákazníky velmi oblíbená značka osvětlení představila nové produkty letošní sezony. A že se dá opravdu z čeho vybírat. Nabídka je rozmanitá, zahrnuje osvětlení, jak do venkovních prostor, tak do interiéru, LED svítidla, moderní osvětlení, závěsné lustry, klasická a rustikální svítidla, nástěnná stropní svítidla, koupelnové osvětlení, bodovky, lampy stojanové a stolní, svítidla do kuchyně a mnoho dalších produktů.

      Dominujícím prvkem ve většině místností je stropní svítidlo, přesněji řečeno lustr. Ať volíte moderní design nebo klasické provedení, jistě si vyberete. Lustr na lanku, přisazený lustr nebo bodové svítidlo, záleží jen na Vašem vkusu. Jednotlivé série zahrnují komplet svítidel, která vybaví celou místnost a vzájemně se neruší. Jako příklad z těch modernějších, luxusních sérií, značky EGLO, si představme DRIFTER, LAURENZO, LAYER 1 a mnoho dalších. Moderní vzhled mají i klasická křišťálová svítidla. Neobvyklé tvary doplněné křišťálem vytváří noblesní až luxusní dojem, opět je vhodné sladit v jednom stylu všechna svítidla v místnosti, aby nedocházelo k rušení a tím by byla investice do krásného osvětlení zbytečná. Příbuzné produkty jsou na našem e-shopu zobrazeny vždy pod vybraným produktem, abychom Vám ulehčili orientaci v nabídce svítidel.

                             

      Klasické a rustikální osvětlení si nachází také stále celou řadu příznivců. Ne každý má ultra – moderní zařízení bytu, což také není dle vkusu všech. Velký počet domácností má byt či dům zařízen klasicky, a tak vyhledává i typ svítidel vhodných do takového interiéru. To neznamená, že klasické osvětlení působí nějak zastarale nebo prostě či skromně. Naopak, klasika zahalená do nového kabátu je často velmi vkusná a elegantní. Zase bychom měli vhodně volit jednotlivá svítidla, jejich rozmístění a soulad. Příkladem si uveďme série MOZART 1, IMPERIAL, SAVOY či VINOVO. Jednotlivé série obsahují povětšinou stropní svítidlo, nástěnná svítidla, lampy (stojanové, stolní).

      Samozřejmě naši nabídku netvoří pouze série svítidel, ale i jednotlivé produkty. Také zde naleznete velký výběr bodových svítidel, osvětlení do dětského pokoje, koupelnových svítidel, kuchyňského osvětlení a další. Ostatně přesvědčte se sami a prohlédněte novinky, které Vám přinášíme.


Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.