Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

AAA mikrotužkové baterie - ANSMANN

Vendor 7
  • Nejprodávanější
  • Slevy týdne
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější

Popis kategorie

Mikrotužkové baterie – baterky AAA


Mikrotužkové baterie, které v naší nabídce naleznete, jsou zdroje, které se doma jistě každému hodí. Ať už do hodin či různých svítilen nebo ovladačů. Také některá solární a jiná venkovní svítidla či vánoční osvětlení může být napájeno právě mikrotužkovými bateriemi. Označení AAA u baterie se rozumí jejich velikost, jinak se jim tedy říká baterie mikrotužkové.


Kapacita a označení AAA baterií


U AAA baterky je snad jako u každého zdroje důležitá její kapacita. Protože je každý přístroj jinak náročný na spotřebu této energie, můžete si vybrat hned z několika typů baterií. Velmi často používané a oblíbené jsou alkalické baterie AAA. Dále pak také baterie zinkochloridové či lithiové. V naší nabídce naleznete baterie s označením R03, LR03 a HR03. Označení je dle normy IEC, což je Mezinárodní elektrotechnická komise. Tím je tedy zaručena bezpečnost všech nabízených baterií.


AAA baterie nabíjecí


Jestliže máte doma přístroje, kde neustále měníte baterie, budou se vám nejspíše nejvíce hodit nabíjecí mikrotužkové baterie AAA. K doplnění energie těchto nabíjecích baterek AAA bude nejspíše nezbytná také nabíječka tužkových AA a mikrotužkových baterií AAA. Tu v naší nabídce samozřejmě naleznete také.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i