Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Zobrazit víceZobrazit méně

Autožárovky

Vendor 1
  • Nejprodávanější
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější

Popis kategorie

Náhradní žárovky do auta – nejlepší kvalitní homologované LED autožárovky


Život bez automobilů si v dnešní době neumíme představit. Jak ale postupovat, když nám přestane svítit v autě světlo? V návodu k obsluze vozu, případně po vyjmutí dosloužilé autožárovky zjistíte, jaký typ patice žárovek do auta je ve vašem světlometu. U moderních aut s oddělenými světly pro tlumená a dálková světla to budou jednovláknové patice autožárovek H7, u jednodušších světel dvouvláknová autožárovka H4. Toto označení je uvedeno na krabičce i na patici autožárovky.


Napětí a příkon autožárovky


Důležité je také sledovat napětí žárovky do auta a její příkon. Do osobních aut musejí mít homologované autožárovky pro noční a denní svícení vždy 12 V a 55 W příkon. U nákladních vozů pak napětí 24 V. Tyto údaje najdete přímo na autožárovce.


Auto LED žárovky


Homologované LED žárovky do auta jsou samozřejmě s nižšími hodnotami, ale jejich přepočet LED hodnot na klasickou žárovku musí přesně odpovídat. Na trhu je k dispozici i sada autožárovek, jejíž cena bývá výhodnější než nákup kusových LED autožárovek a homologovaných žárovek do auta. Mimo to máme autožárovky také v kategorii akce, kde si můžete vybrat aktuálně zlevněné modely.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i