Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Zobrazit víceZobrazit méně

Domácnost

Kategorie domácnost
  • Nejprodávanější
  • Slevy týdne
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější

Popis kategorie

Doplňky do bytu a domácnosti, které vám pomohou v rychlejším zabydlením


Máte už vybrané veškeré osvětlení interiéru i exteriéru a stále máte pocit, že vám chybí ještě některé doplňky a maličkosti do domu? Právě proto jsme náš sortiment rozšířili o několik specifických kategorií, kde najdete vychytávky do domácnosti, díky kterým bude vaše domácnost ještě útulnější.


Co za doplňky do interiéru a exteriéru nabízíme?


Pokud se jedná o doplňky do pokoje, nabízíme hodiny a budíky, TV příslušenství, čističky vzduchu, ohřívače a topná tělesa či ventilátory – stojací i stolní. Dále u nás najdete také vše pro vysavače, osobní váhy či malé elektrospotřebiče. Pokud hledáte exteriérové vybavení do domácnosti, nabízíme bezpečnostní kamery, petrolejové lampy, domovní zvonky nebo videotelefony.


Vybavení do ložnice


Jelikož víme, jak je kvalitní spánek důležitý, najdete u nás polštáře, prostěradla, matrace, povlečení, ale také mantinely a zavinovačky pro nejmenší. Aby se právě nejmenším usínalo co nejsladčeji, součástí vybavení do domácnosti a osvětlení jsou také projektory noční oblohy, které dodají usínání nepopsatelnou atmosféru.


Pokud hledáte doplňky do domácnosti levně a kvalitně, podívejte se na naši nabídku. Vybírat můžete ze stovek výrobků nejen do domácnosti, ale také například z dekorací a světel na Vánoce.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i