Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Zobrazit víceZobrazit méně

Venkovní zásuvkové sloupky do zahrady

Vendor 7
  • Nejprodávanější
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější

Popis kategorie

Venkovní a zahradní elektrické zásuvkové sloupky


Určitě se vám stalo, že vám venku v okolí domu chyběla zahradní zásuvka. S tím vám může pomoci zásuvkový sloupek na zahradu. Elektrický sloupek na zahradu využijete při sekání trávy, práci na zahradě s elektrickými přístroji či v okolí bazénu. V dnešní době, kdy je téměř vše poháněno elektrickou energií, je zásuvkový sloupek venkovní nepostradatelným pomocníkem.


Možnosti venkovního sloupku se zásuvkami


Zahradní sloupek na elektřinu pro vás máme v různých barvách i materiálech, stačí si jen vybrat ten, který se nejvíce bude hodit na vaši zahradu. K dispozici je také venkovní zásuvkový sloupek s osvětlením, který využijete v případě potřeby mimořádného osvětlení. Dále se prodává také venkovní zásuvkový sloupek s časovačem, u kterého si můžete nastavit, v jakých časových intervalech budou zásuvky zapnuty.


Při výběru elektrického sloupku do zahrady nezapomeňte sledovat stupeň IP krytí, který venkovní sloupek na elektriku ochrání před nepříznivými vlivy počasí a zabrání poškození vlivem vody. V naší nabídce máme mnoho různých modelů venkovního zahradního sloupku se zásuvkami, z kterých si určitě vyberete.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i