Porovnat
Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-18:00 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Zobrazit víceZobrazit méně

Petrolejové lampy

  • Nejprodávanější
  • Slevy týdne
  • Nejprohlíženější

Popis kategorie

Klasická i elektrická petrolejová lampa neboli petrolejka


Pamatujete si ještě na retro petrolejové lampy, které byly nedílnou součástí domácnosti vašich babiček? Závěsná či stolní petrolejová lampa slouží nejen jako náhradní zdroj světla, ale také jako zajímavá dekorace s nádechem dřívější doby.


Knotová lampa petrolejová


Z knotových petrolejových lamp jsou nejpoužívanější plechové typy. Spaliny nad vrcholkem nedosahují příliš vysoké teploty, takže lampu můžete bez obav zavěsit i pod dřevěný strop či na trám. K dispozici je jak petrolejová lampa závěsná, tak petrolejová lampa stolní – oba typy jsou dostatečně stabilní, můžete s nimi svítit ve větru i v dešti. Pokud nebudete mít knot příliš vysunutý, aby se vám petrolej zbytečně nevypařoval, můžete mít tyto lampy nachystané v pohotovosti celý rok a kdykoli budou připraveny posloužit.


Elektrická LED petrolejová lampa


Kromě klasické petrolejové lampy na svícení se vyrábí také elektrická petrolejka, konkrétně petrolejová lampa na baterie s LED technologií. Tato lampa funguje díky vestavěné baterii, kterou jednoduše nabijete pomocí přiloženého kabelu. Výhodou této elektrické petrolejové lampy je to, že nevypouští žádné spaliny a díky vestavěné baterii ji můžete kamkoliv přenášet.


Pokud se chcete dozvědět o petrolejových lampách více informací, mrkněte do našeho magazínu. Aktuálně je v naší nabídce k dispozici několik designů a barev petrolejových lamp. Populární je například petrolejová lampa červená, která je na prodej jak v klasickém provedení s petrolejovým olejem, tak jako petrolejová lampa na elektřinu.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Copyright © 1994 – 2021 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i