Porovnat
Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-18:00 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Zobrazit víceZobrazit méně

LED světla s pohybovým čidlem

  • Nejprodávanější
  • Slevy týdne
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější

Popis kategorie

Venkovní LED světla na baterie i do zásuvky s čidlem pohybu


LED světla s pohybovým čidlem se automaticky zapnou a vypnou, nejčastěji v souvislosti se zaznamenaným pohybem. Jsou tedy vhodné na příjezdové cesty nebo před vchodové dveře. Velké oblibě se těší zvláště solární venkovní LED osvětlení s pohybovým senzorem, které kromě LED světelného zdroje využívá také energii ze slunce, čímž ještě více ušetříte.


Jednoduché přemístění LED osvětlení


Pokud hledáte na zahradu LED světlo se senzorem pohybu, které budete moci jednoduše přemisťovat dle aktuální potřeby, můžeme vám doporučit LED reflektor. Populární je také LED noční světlo s čidlem pohybu na baterie, které nemusíte mít zapojené v zásuvce. Tento typ osvětlení má v sobě často zabudovaný solární panel a energii získává částečně i ze slunce.


Senzorové LED světlo dnes již patří k běžnému vybavení domů a zahrad. Noční LED světlo s pohybovým senzorem vám pomůže v orientaci na zahradě i po setmění, aniž byste museli hledat vypínač. Líbí se vám vaše staré svítidlo? V tom případě můžete využít LED žárovky s PIR čidlem a nemusíte si kupovat speciální LED svítidlo s pohybovým čidlem. Zkrátka, vybere si každý. Pokud si náhodou stále nejste jisti s výběrem, podívejte se do naší poradny, kde máme několik článků s tématikou LED osvětlení s pohybovým čidlem.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Copyright © 1994 – 2021 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i