Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Sluchátka, mikrofony a webkamery

Vendor 3
  • Nejprodávanější
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější

Podkategorie: Sluchátka, mikrofony a webkamery - vyberte podkategorii

Popis kategorie

Sluchátka, mikrofony a webkamery


Sluchátka k mobilnímu poslechu hudby, podcastů nebo pro telefonování se stávají čím dál populárnější, čemuž odpovídá i široká nabídka sluchátek všeho typu. V posledních letech patří mezi nejoblíbenější sluchátka právě ty bezdrátová. Drátové modely nahrazují sluchátka s Bluetooth, vedle sluchátek přes hlavu jsou v nabídce také oblíbená špuntová. Pro ten nejlepší zážitek z hudby či hraní her vybírejte ze sluchátek přes hlavu.


Nejzákladnější rozdělení sluchátek lze učinit podle jejich konstrukce, tedy způsobu, jakým drží v uších a na hlavě a zda ucho zakrývají úplně nebo jen z části.


Sluchátka do uší jsou dnes nejrozšířenějším typem sluchátek při poslechu z mobilních telefonů, tabletů nebo notebooků. Jde o malá sluchátka, která se vkládají přímo do ucha, spojená drátem případně samostatná bezdrátová. Spojení sluchátek a zařízení zabezpečuje funkce Bluetooth. Tyto malá sluchátka dělíme na:


Peckový typ - jejichž název vychází z tvaru plastového pouzdra, které se vkládá do ušního boltce. Kvalita reprodukce i jejich provedení je na nížší úrovni a tomu odpovídá i jejich cena.

Špuntová neboli in-ear sluchátka – která se vkládají hlouběji do zvukovodu a jsou opatřena vyměnitelnými silikonovými náušníky. Díky své konstrukci lépe potlačují okolní hluk, takže není třeba tak hlasité reprodukce jako u například u zmíněného peckového stylu.


Nejlepším parťákem pro poslech hudby budou bezdrátová sluchátka přes hlavu. Tyto sluchátka jsou větší, tudíž jsou o něco méně praktické (do kapsy je nedáte), ale o to víc vám to vynahradí svým výkonem. Mají baterii umístěnou nejčastěji v některé z mušlí a vzhledem k velikosti mohou dosáhnout dlouhé doby přehrávání přesahující například 20 hodin. Na jedné z mušlí je umístěno také ovládání, které umožňuje posun skladeb či úpravu hlasitosti zvuku. Díky tomu, že mušle vám pokryje celé ucho, je požitek z poslechu tím nejlepším. Mušle jsou perfektně odhlučněné, a proto není třeba mít nastavenou tu nejvyšší hlasitost.


Pro skvělý zážitek ze hry, bychom doporučovali zvolit sluchátka přes hlavu. Je jen na vás zda zvolíte komfort a pořídíte sluchátka bezdrátová nebo sluchátka s drátem. Připojení přes drát je velmi jednoduché, dnes už jde pouze o jeden USB konektor, který vám připojí sluchátka, tak i zabudovaný mikrofon. V případě pořízení bezdrátových sluchátek, si prosím ověřte zda vaše zařízení podporuje tento typ a dokáže sluchátka propojit pomocí Bluetooth.


Pecková nebo špuntová sluchátka úplně bez drátů?

Aktuálně nejvyhledávanější typ sluchátek. Jde o dvě samostatná in-ear sluchátka, která nejsou navzájem propojena kabelem. Vzhledem k jejich malým rozměrům a nízké hmotnosti jsou opatřeny bateriemi s kapacitou, které umožňují poslech v až několik hodin. Prodloužení doby přehrávání je u tohoto typu dosaženo speciálním dobíjecím pouzdrem, které má vlastní baterii z níž se sluchátka dobíjí při uložení do boxu. Krabičku na sluchátka stačí doma nabít a vyrazit na cestu. Sluchátka se dobíjejí automaticky po vložení do krabičky.


V neposlední řadě si u nás vyberou i sportovci. Důležitým parametrem sportovních sluchátek je stupeň krytí, který by měl být na takové úrovni, aby sluchátkům neuškodil déšť. Běžci ocení i eliminaci zvuku proudícího vzduchu. Nejpodstatnější je především konstrukce sluchátek, která by měla zabránit nechtěnému vypadení sluchátka z ucha.


Mikrofony a web kamery z naší nabídky vám zabezpečí kvalitní přenos při hovoru nebo jakékoliv činnosti spojené s mikrofonem a kamerou.

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i