Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Polštáře

Vendor 5
  • Nejprodávanější
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější

Popis kategorie

Polohovací, anatomické, těhotenské i kojící polštáře


Kvalitní a pohodlný polštář výrazně ovlivňuje náš spánek. Jelikož každému vyhovuje jiný typ polštáře, měli byste si vyhradit dostatek času při výběru toho ideálního. V kategorii polštáře naleznete nejen klasické polštáře, ale také ortopedické anatomické (polohovací) polštáře z kvalitní paměťové pěny, které poskytující dostatečný komfort pro vaši krční páteř. Jsou vhodné ke spaní na zádech, boku a břichu.


Ortopedické polštáře mezi kolena


Dále kategorie zahrnuje ortopedické ergonomické polštáře mezi kolena, které se někdy označují jako mezi kolenní polštáře. Jejich hlavní schopností je rozložení váhy běžným způsobem během spánku, proto jsou vhodné také jako polštáře pro těhotné.


Kojící a dětské polštáře


V neposlední řadě zde naleznete polštáře pro vaše nejmenší radosti. Velmi oblíbené jsou polštáře ve tvaru klínu, které zajišťují bezpečnou polohu dítěte na zádech. Dále zde najdete ergonomický stabilizační polštářek, který zabraňuje deformaci měkkých kostí. Pro zajištění maximálního pohodlí a stabilní opory hlavičky miminka při kojení je k výběru z několika zdravotních polštářů na kojeni. Jako cestovní polštářek na kojení je pak k dispozici rukávník, který je univerzální na každou ruku.

Pokud hledáte i další doplňky pro kvalitní spánek, podívejte se do hlavní kategorie, kde najdete matrace, deky a další vybavení.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i