HUE - dálkově ovládaný inteligentní světelný systém | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

HUE - dálkově ovládaný inteligentní světelný systém

Philips HUE, to je brilantní LED technologie spojená s intuitivním ovládáním vašich interiérových svítidel. Spojení žárovek, svítidel, bezdrátového ovládání a chytré aplikace do vašeho mobilního telefonu či tabletu změní váš pohled na použití svítidel.

Ovládejte své osvětlení na dálku! Světla vás přivítají, když přijdete domů, nebo je jen klidně přepnete do režimu relax a natáhnete se na pohovku. A když se vám už nebude chtít vstávat, jednoduše zhasnete světlo telefonem.
 
Zablikáním a změnou barvy dokážou upozorňovat, dle předem stanoveného schématu, na různorodé události. Využití najdou v obydlích lidí s postižením sluchu, kdy blikání poskytne cenné upozornění – kupříkladu na nutnost vypnout plynový spotřebič.
 
Jak na to?
  1. Zakupte jednu z naších startovacích sad chytrých světel HUE.
  2. Rozsviťte světlo – zašroubujte žárovky, zapojte svítidlo do elektrického zdroje.
  3. Připojte bridge – automaticky se zapne. Bridge je součástí každé základní sady HUE.
  4. Stáhněte si aplikaci Hue – a postupujte podle instrukcí. Aplikace je zdarma.
  5. Rozšiřujte – svůj systém HUE můžete rozšířit až na 50 Philips HUE žárovek a svítidel.
Světelný systém po nastavení bude schopen svítit, jakožto běžné žárovky. Nechá se řídit přes příslušné aplikace v „chytrých“ telefonech.
 
Bridge
Bridge, to je srdce HUE systému. Je to „most“ mezi vaší HUE aplikací (v mobilu či tabletu) a žárovkami. Bridge také spojuje váš HUE systém s okolním světem. S ním můžete ovládat přes mobil či tablet všechny funkce vašeho domovního osvětlení z kteréhokoli místa na planetě.
 
HUE aplikace
Klíč k ovládání HUE je mobilní aplikace, telefon či tablet ve vaší ruce. Aplikaci HUE použijte ke změně barev, jasu, funkcí a všeho ostatního. Vše je jenom na Vás. Ovládejte svoje žárovky po jednom nebo všechny naráz. Najděte správnou intenzitu a barvu světla pro každou situaci. Případně si vyberte barvu z oblíbené fotografie a oživte jí ve vašem pokoji.
 
myHUE portál
Nemusíte být doma, abyste ovládali svá svítidla. Vzbuďte zdání, že jste doma, i když ležíte 3000 km na pláži. HUE portál je online aplikace či chcete-li kontrolní panel, který vás spojí s vaším HUE odkudkoli.
 
HUE se nebojte, je sice chytré, ale i snadno pochopitelné.
 
Všechny Philips HUE naleznete tady.
 
 
 

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.