Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

LED světla s pohybovým čidlem - Greenlux

Vendor 6
  • Nejprodávanější
  • Slevy týdne
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější

Podkategorie: LED svítidla s čidlem - vyberte podkategorii

Popis kategorie

Venkovní LED světla na baterie i do zásuvky s čidlem pohybu


LED světla s pohybovým čidlem se automaticky zapnou a vypnou, nejčastěji v souvislosti se zaznamenaným pohybem. Jsou tedy vhodné na příjezdové cesty nebo před vchodové dveře. Velké oblibě se těší zvláště solární venkovní LED osvětlení s pohybovým senzorem, které kromě LED světelného zdroje využívá také energii ze slunce, čímž ještě více ušetříte.


Jednoduché přemístění LED osvětlení


Pokud hledáte na zahradu LED světlo se senzorem pohybu, které budete moci jednoduše přemisťovat dle aktuální potřeby, můžeme vám doporučit LED reflektor. Populární je také LED noční světlo s čidlem pohybu na baterie, které nemusíte mít zapojené v zásuvce. Tento typ osvětlení má v sobě často zabudovaný solární panel a energii získává částečně i ze slunce.


Senzorové LED světlo dnes již patří k běžnému vybavení domů a zahrad. Noční LED světlo s pohybovým senzorem vám pomůže v orientaci na zahradě i po setmění, aniž byste museli hledat vypínač. Líbí se vám vaše staré svítidlo? V tom případě můžete využít LED žárovky s PIR čidlem a nemusíte si kupovat speciální LED svítidlo s pohybovým čidlem. Zkrátka, vybere si každý. Pokud si náhodou stále nejste jisti s výběrem, podívejte se do naší poradny, kde máme několik článků s tématikou LED osvětlení s pohybovým čidlem.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i