Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

LED svítilny, čelovky, baterky a optika - Sencor

Vendor 3
  • Nejprodávanější
  • Slevy týdne
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější

Podkategorie: Svítilny, čelovky a optika - vyberte podkategorii

Popis kategorie

LED svítilny, LED výkonné čelovky nejen na běhání, LED baterky, přenosná svítidla a optika


Nejen speleologové, ale i kutilové, cestovatelé a sportovci, kteří mají na pohyb čas až večer za tmy, ocení praktičnost přenosné čelové LED svítilny. Většinu nabídky tvoří svítidlo s odolným textilním popruhem, který se umísťuje na hlavu, a proto se pro něj vžil název čelovka.


Přednosti a benefity čelovky


Výhodou čelovky je nejen to, že máte volné ruce, což se při mnoha činnostech velmi hodí, ale také je skladná, a přitom díky výkonným LED diodám poskytne značné množství světla. Její spotřeba energie je malá, takže se nemusíte obávat, že byste museli tužkové baterie příliš často měnit. K dispozici je také nabíjecí čelovka, u které nemusíte řešit častou výměnu baterií. Čelovka má mnoho využití – můžete si vzít čelovku na kolo, na ryby (k dispozici je i kvalitní vodotěsná čelovka), na sport (populární jsou běžecké čelovky) nebo do práce – pracovní čelovka udělá velkou službu hlavně v práci v dolech a jiném tmavém prostředí.


LED čelovky jsou k dispozici v různých tvarech, barvách a výkonech. Většinou je možné volit i různé přepínatelné režimy, tedy kolik se zapne diod. Za výhodné ceny u nás můžete koupit i klasické LED baterky a příruční svítilny, které se drží v ruce. Pokud hledáte nejlepší a nejvýkonnější čelovky, určitě si z našeho sortimentu vyberete.


Optika

Mezi optikou naleznete nejen dalekohledy, ale i teleskopy nebo například kvalitní lupy, které vám usnadní běžný den. 


Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i