Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Předvánoční výprodej – ceny sníženy až o 77 %

Akce a výprodeje

Monika

Ne vždy platí, že pěkné značkové svítidlo musí být drahé. Využijte našeho předvánočního výprodeje a ušetříte stovky až tisíce korun.

Ne vždy platí, že pěkné značkové svítidlo musí být drahé. Využijte našeho předvánočního výprodeje a ušetříte stovky až tisíce korun. 

Snížení cen o více než 70 %

Jak můžete sami vidět níže pod textem, slevy se týkají nejrůznějších druhů osvětlení Globo – bodovek, stolních i stojací lampy a samozřejmě lustrů a stropních a nástěnných světel. Výhodné je, že akční ceny se vztahují také na svítidla z jedné kolekce, takže budete mít všechno krásně sladěné. Například do obývacího pokoje, nebo ložnice můžeme doporučit stylovou modrou stojací lampu DECO a ve stejném provedení je i stolní lampička.  

Výprodejová nabídka zahrnuje i dětská a venkovní světla 

Pokud máte doma dítě, určitě vás potěší, že jsme zlevnili také dětské lustry a nástěnná svítidla. Motivy oblíbených hrdinů jako je Hello Kitty, Spiderman nebo Medvídek Pooh se jistě budou líbit. 

Ve výprodeji najdete rovněž kvalitní venkovní osvětlení. To má stupeň ochrany krytí 44, takže je chráněno před vniknutím pevných cizích těles o průměru 1 mm a větších a také proti vodě stříkající ze všech směrů. Rakouská značka Globo samozřejmě dbá nejen na bezpečnost a praktičnost, ale také na design. Typické je používání zaoblených tvarů.  

Autor článku:

Monika
Monika E-commerce specialista

Monika má na starost e-commerce oddělení a je fanynkou venkovního osvětlení. Díky ní zjistíte, jaké zrovna frčí trendy ve světě venkovních svítidel. A třeba i to, jak na efektivní osvětlení zahrady a okolí domu.

Zeptejte se na cokoliv

Pavlína

Poradím s výběrem i technickými zádrhely.

515 555 111(Po-Pá, 7-18:00 hod.)

Zeptejte se
 
 
    
  
 
 

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i