Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Stropní ventilátory - Philips

Kategorie ventilátory
  • Nejprodávanější
Pro tuto kombinaci filtrování nemáme žádné produkty.
Upravte prosím filtrace nebo zkuste vyhledávání.

Popis kategorie

Nejlepší tiché stropní ventilátory a větráky na strop


Zapomeňte na prostory, kde se těžko dýchá a je tam velké horko. Kupte si ventilátor na strop a máte po problémech. V létě perfektně stropní větrák ochladí a zajistí příjemné ovzduší, v zimě pomůže ohřát místnost – díky zpětnému chodu totiž vrátí teplejší vzduch od stropu zpět dolů. Samozřejmostí je ovládání pomocí dálkového ovladače. Přeci jen by se ventilátor stropní v takové výšce ručně opravdu špatně zapínal.


Provedení stropního ventilátoru


V nabídce jsou typy ventilátorů se světlem i bez něj. V případě první možnosti tak již nemusíte řešit výběr interiérového svítidla, například lustru. Ušetříte tedy nadvakrát. Stropní ventilátor se hodí do koupelny, na WC, do kuchyně, obýváku – vlastně do všech místností. Díky různým designům a barevným provedením je také skvělým oživením interiéru – k dispozici je nejen stropní ventilátor bílý, ale také černý, zlatý, měděný nebo hnědý.


Ventilátor do stropu s osvětlením vyrábí rakouská firma Globo, která dodává také světelné vybavení do interiéru a exteriéru. Všechny její výrobky se vyznačují vynikajícím poměrem cena/kvalita. Pokud stále nevíte, který ventilátor bude pro vás nejvhodnější, podívejte se do naší poradny.

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i