Bodová svítidla jako doplňkové osvětlení | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Bodová svítidla jako doplňkové osvětlení

Datum: 2.4.2014

Víte, že bodové osvětlení může fungovat i jako osvětlení doplňkové?

Bodové svítidlo lze využít jako centrální osvětlení místnosti. Stačí jej umístit do středu a doplnit třeba lampičkou či nástěnným svítidlem. Směle tak nahradí lustr i zářivku. Ale víte, že bodové osvětlení může fungovat i jako osvětlení doplňkové?

Bodová svítidla disponují různými rozměry, od menších, jednožárovkových až po větší, kam patří žárovek několik, a které tím pádem osvětlí i větší plochu než svítidla s jednou žárovkou. Proto je snadné vybrat vhodné bodové svítidlo, které bude přesně splňovat Vaše požadavky na dokonalé osvětlení interiéru.

Bodová svítidla nabízí spoustu kreativního využití. Pokud využijete takzvané „spoty“, což jsou bodová svítidla, která se dají nasměrovat, můžete s nimi osvítit vaše oblíbené předměty, jako jsou sochy, obrazy, hezké květiny apod. Dále najdou využití kupříkladu nad a za skříněmi, kde vytváří pouze tlumené osvětlení a skvěle tak doladí celkovou atmosféru. Tuhle funkci oceníte především v obýváku či ložnici.

Co se týče typů bodových svítidel, můžete vybírat z downlight, což jsou bodová svítidla, která se užívají jako vestavěná do stropního podhledu. Myslíme samozřejmě také na vaše ratolesti. Právě pro ně je tu kategorie dětských bodových svítidel, které skvěle zapadnou do dětského pokoje a ze kterých budou mít vaše ratolesti radost.
 
Bodových svítidel je tu skutečně mnoho. Do každé místnosti si můžete vybrat to pravé bodové svítidlo.  

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.