0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-15:30 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Chytré venkovní osvětlení

Venkovní osvětlení domu

Monika

Ovládat interiérová svítidla z pohodlí gauče či na větší dálku je velmi praktické. Co takhle ovládat i ta venkovní?

Mějte chytrý exteriér

Mnoho z vás má jistě rádo moderní technické vychytávky. Ovládat svítidla v obýváku, ložnici či třeba kuchyni z pohodlí židle či gauče pomocí ovladače nebo chytrého telefonu je velmi praktická záležitost. Přemýšleli jste však nad tím, že je možné ovládat na dálku i ta venkovní? Na vaši zahradu či terasu si můžete pořídit chytrá svítidla, která budete moci takto dálkově ovládat také. Inteligentní osvětlení u nás vyberete i do exteriéru. Vše samozřejmě s dodržením přísných bezpečnostních norem, které jsou nutné pro umístění svítidel venku. 


Chytrá venkovní svítidla mají oproti těm klasickým nespočet výhod. To, že je lze ovládat pomocí ovladače či chytrého telefonu na dálku a nemusí se dojít až přímo k němu, není jedinou výhodou. Avšak i tohle přijde skutečně vhod. Nyní, kdy je doba grilování a častějšího pobytu venku, se může chytré venkovní svítidlo hodit. Ovšem také v zimě poznáte mnoho jejich výhod.

U venkovního inteligentního osvětlení si můžete sami regulovat jak zapnutí a vypnutí, tak také intenzitu svícení. Pokud tedy potřebujete na úkony venku lépe vidět, například při přípravě pokrmů ke grilování, stačí si intenzitu světla zesílit. Naopak pokud se již chystáte pouze posedět u sklenky dobrého vína a ostré svítidlo by vás zbytečně obtěžovalo, stačí intenzitu zase ztlumit.

Skvělá atmosféra na každé párty

Jak jsme již zmínili, navolit intenzitu světla či si sami regulovat nebo načasovat zapnutí a vypnutí, je u venkovních chytrých svítidel samozřejmostí. Ovšem jak ještě zdokonalit například zahradní párty či oslavu různých příležitostí? Co takhle navolit barvu světla, která vám takovou zajímavou atmosféru navodí? Každý má rád jinou barvu, a proto je zde velká škála barev, které si můžete u chytrých svítidel zvolit. Barvy se dokonce mohou i střídat dle vašeho nastavení. Sami poznáte, že i takovéto barevné svícení dodá každé vaší zahradní akci úplně jiný rozměr.

Domů jedině za světla

Teď je období, kdy se stmívá v pozdějších hodinách, a tak z práce většinou nejspíše dorazíte ještě za světla. Ovšem nevracíte se domů pouze z práce. Navíc doba, kdy se opět bude stmívat dříve, nastane, aniž bychom to vůbec zaregistrovali. Abyste se nemuseli neustále vracet večer po tmě a šmátrat po vypínači, stačí si na dálku nastavit, kdy se má vaše chytré svítidlo zapnout a případně i vypnout. Až tedy budete z auta vykládat nákup či po tmě přenášet z auta spící děti, chytré venkovní světlo vám již bude svítit tak, jak je potřeba, aniž byste museli nejprve k vypínači.

Jestliže jste tedy doposud inteligentní svítidla nevyzkoušeli, je správný čas na nápravu. Jejich výhody by si měl totiž každý zakusit na vlastní kůži. 

Autor článku:

Monika
Monika E-commerce specialista

Monika má na starost e-commerce oddělení a je fanynkou venkovního osvětlení. Díky ní zjistíte, jaké zrovna frčí trendy ve světě venkovních svítidel. A třeba i to, jak na efektivní osvětlení zahrady a okolí domu.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr