Nový skladový systém již úspěšně běží a my opět expedujeme rychlostí, na jakou jste u nás zvyklí. Omlouváme se za předešlé zpoždění. Více info zde.
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Jaká vybrat LED venkovní svítidla?

Exteriér
Odpověděl:
MonikaMonika

Odpověď:

Zvažujete koupi venkovního svítidla? Vyzkoušejte moderní LED osvětlení.

Na zahradě trávíme spoustu času, proto je potřeba si i tyto venkovní prostory dobře vybavit. A to nejen kvalitním zahradním nábytkem, ale také kvalitními svítidly. Jestliže kromě toho, aby světlo dobře vypadalo, rádi ušetříte, sáhněte po některém venkovním LED svítidle.


Úspora a prvotřídní kvalita

LED venkovní svítidla mají oproti těm klasickým nespočet výhod. Jednou z nich je právě úspora nákladů za provoz. Navíc již v dnešní době nejsou vysoké ani pořizovací náklady, což z nich dělá skutečně jedny z nejvíce oblíbených a žádaných typů svítidel. Pokud se vám tedy stane, že necháte venkovní LED svítidlo omylem zapnuté i přes noc, nemusíte se bát, že by vás později účet za elektřinu nemile překvapil. Jejich úspora souvisí také s jejich výdrží. U svítidel, kde použijete klasický typ žárovky, si můžete být jisti, že ji budete muset častěji měnit. U LED svítidel máte o tento problém postaráno. Vydrží totiž desítky až stovky tisíc provozních hodin. LED svítidla jsou vyráběna technologií, kdy se do svítidel zavádí malé diody. Některá venkovní svítidla však mohou být na běžné žárovky. LED svítidlo si tedy vytvoříte prakticky tím, že si do něj pořídíte LED žárovku. U té platí to stejné jako u celých LED svítidel. Jsou velmi úsporné, mají vysokou výdrž a také jejich pořizovací náklady jsou nízké.

Kromě těchto výhod mají venkovní LED svítidla ještě jedno velké plus. Veškerá tato venkovní LED svítidla jsou vyráběna tak, aby odolala veškerým venkovním vlivům. Nemusíte tak mít strach, že vám na ně jednou zaprší či více zafouká a vy budete muset pořizovat nové. Splňují veškeré bezpečnostní normy pro umístnění venku. Navíc jsou i otřesuvzdorná.


Spoustu typů svítidel

Pokud jste se pro venkovní LED svítidlo rozhodli, je nyní potřeba zvážit, jaký typ byste do vašich venkovních prostor rádi umístili. Ke vchodovým dveřím můžete použít například některé z venkovních nástěnných LED svítidel. Buď na senzor či na klasický vypínač. Velmi oblíbené jsou také různé LED reflektory. Kolem vaší zahrady nebo třeba u bazénu může vypadat velmi vkusně také některá venkovní LED lampa či solární LED lampa. Jestliže máte terasu či venkovní posezení s altánem, i na tento prostor je dobré nezapomenout. Sem mohou dobře zapadnout různá LED závěsná svítidla. Ta vám budou dostatečně svítit při posezení s přáteli, ale také budou dotvářet příjemnou atmosféru, aby chvíle strávené venku byly ještě hezčí. Naše nabídka venkovních svítidel skýtá také další typy svítidel. Stačí si jen vybrat to pravé!

Autor článku:

Monika
Monika E-commerce specialista

Monika má na starost e-commerce oddělení a je fanynkou venkovního osvětlení. Díky ní zjistíte, jaké zrovna frčí trendy ve světě venkovních svítidel. A třeba i to, jak na efektivní osvětlení zahrady a okolí domu.

Slevy, novinky, inspirace

Přihlaste se k odběru newsletteru a nic vám neuteče.

Zeptejte se na cokoliv

Pavlína

Poradím s výběrem i technickými zádrhely.

515 555 111(Po-Pá, 7-18:00 hod.)

Zeptejte se
 
 
    
  
 
 

Doporučené produkty

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i