0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

OSRAM! Žárovky a svítidla s dlouholetou tradicí

O značkách

Michaela

Značku OSRAM jistě mnozí z vás dobře znáte, co se žárovek týče. Není to však ani zdaleka jediný sortiment, který se pod touto značkou skrývá.

Něco málo o společnosti

Společnost OSRAM, kterou jistě všichni znáte, má sídlo v Mnichově a má opravdu dlouholetou tradici. Oblíbenost této značky je dána především dlouhou historií, která sahá až do doby před více než 100 lety. Nejen tyto dlouholeté zkušenosti a dlouholetá praxe zaručují prvotřídní kvalitu celého sortimentu. Pod značkou OSRAM najdete automobilové osvětlení. Především je však tato společnost globálně největším výrobcem různého osvětlení. Aby tato společnost dosáhla na trhu co největšího vlivu, nabízí OSRAM od roku 2016 některý svůj sortiment pod nově vytvořenou společností LEDVANCE. A jaký je tedy mezi nimi rozdíl?
 
LEDVANCE se zaměřuje na osvětlení obecně, na takové, které směřuje koncovému zákazníkovi, OSRAM naopak vyvíjí digitální síťová osvětlovací řešení a komponenty, které směřují průmyslovým, komerčním a veřejným zákazníkům. Co se však kvality výroby týče, ta zůstává stejně prvotřídní u obou těchto značek. Navíc veškeré výrobky nesou stále logo OSRAM. Jelikož jde tato společnost stále dopředu, najdete zde kromě jiného také sortiment, se kterým si můžete vytvořit chytrou domácnost.
 
 

Jaký sortiment od značky OSRAM u nás najdete?

Jak jsme již v úvodu zmínili, tato značka se již neomezuje pouze na žárovky. Vzhledem ke spokojenosti nás a samozřejmě především vás, našich zákazníků, máme pro vás v naší nabídce spoustu dalších svítidel značky OSRAM. Za zmínku stojí především bodová či podhledová svítidla, na která je společnost OSRAM expert.
     
Dále jsou velmi oblíbená různá zářivková svítidla. Ta jistě potěší toho, kdo potřebuje svítidlo do svojí domácnosti. Ovšem z našeho sortimentu si vybere také ten, kdo potřebuje osvětlit různé komerční prostory či pracovní prostředí, jako jsou například kanceláře či zasedací místnosti. Vzhledem k tomu, že v zaměstnání člověk tráví většinu dne, zde na kvalitě opravdu záleží. A právě zářivky značky OSRAM ji bezesporu zaručují.
Pokud jste si tuto značku oblíbili, můžete si být jisti, že jsme mysleli (a především také výrobce) i na venkovní prostory. Pod touto značkou naleznete spoustu venkovních svítidel, která splňují veškeré bezpečnostní normy. To vše vám zajistí stoprocentní spokojenost.
Samozřejmě nezbytné je zmínit také žárovky, na které je společnost OSRAM dlouholetým expertem. Většina sortimentu, co se žárovek týče, jsou LED žárovky, které jsou tou nejúspornější formou žárovek. Můžete si tedy pořídit LED žárovky OSRAM, se kterými uspoříte peníze za náklady vynaložené na provoz, ale také je pořídíte za velmi příznivé ceny.
     
Pod značkou OSRAM však naleznete i další svítidla, se kterými si vytvoříte perfektní osvětlení ve vaší domácnosti či na vašem pracovišti.

Autor článku:

Michaela
Michaela Vedoucí zákaznického oddělení

Michaela je vedoucí zákaznického oddělení a našla si zálibu v inteligentním osvětlení a světelných zdrojích. Sdílí s vámi své nadšení prostřednictvím článků zaměřujících se například na výhody a fungování inteligentního osvětlení. Ale také radí, jak vybrat správný světelný zdroj a proč je výhodné myslet na LED technologii.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr