0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-18:00 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Získali jsme zlatý certifikát "Ověřeno zákazníky" - 97 % zákazníků doporučuje!

O firmě

Lucie

Máme pro vás další skvělou zprávu. Získali jsme certifikát „ověřeno zákazníky“. Ale ne jen tak ledajaký. Můžeme se pochlubit přímo zlatem.

Díky tomu, že se pořád snažíme vylepšovat naše služby a celý proces okolo nákupu neustále zdokonalujeme, vypracovali jsme se na vysoké ohodnocení. A čeho se tohle ocenění vlastně týká? Po každém nákupu má každý zákazník možnost prostřednictvím portálu Heureka ohodnotit celý nákup pomocí vyplnění krátkého dotazníku, který mu vždy dorazí na uvedený mail. Zákazník hodnotí například komunikaci, kvalitu zboží či dopravu. A právě proto, že se snažíme dělat maximum pro vaši spokojenost, můžeme se pochlubit přímo zlatem - 97 % zákazníků doporučuje náš obchod (podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.)

Neusínáme na vavřínech

To, že jsme nyní získali tak vysoké ocenění, však není důvodem, abychom na sobě přestali dále pracovat. Naopak. Budeme se snažit čím dál více, aby nám tento titul vydržel i do budoucna a abychom si vaši důvěru dále budovali a udrželi. Naším hlavním mottem totiž vždy bylo, je a bude, že nejdůležitější je spokojený zákazník, který se k nám vždy rád vrátí.
 

Autor článku:

Lucie
Lucie Produktový specialista

Lucie je specialistkou marketingu se zájmem o interiérové osvětlení. Pravidelně pro vás chystá články se zaměřením na osvětlení interiéru, nové trendy a především tipy, jak na to, aby byl váš domov útulný a zároveň krásně osvětlený.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr