Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Matrace

Vendor 5
  • Nejprodávanější
  • Nejprohlíženější

Popis kategorie

Nejlepší kvalitní matrace, chrániče matrace a dětské matrace


Špatný výběr matrace může vést k bolesti zad, kloubů a poruchovosti spánku. Proto naše kategorie matrací nabízí různé rozměry a materiály k výběru dostačujícího pohodlí.


Ortopedické matrace


Použité výplně matrací napomáhají k výběru tvrdosti. Díky kombinaci pěn se matrace vyznačují vynikajícími anatomickými a ortopedickými vlastnostmi. Ortopedické a zdravotní matrace do postele jsou vyrobeny především z kvalitních materiálů, určených pro náročné uživatele. Antibakteriální a antiroztočová úprava potahové látky omezuje tvorbu škodlivých bakterií a roztočů.


Doplňky k matracím


Kromě levných, a zároveň kvalitních ortopedických matrací v rozměru 90x200 cm, zde naleznete také ortopedické podložky na matrace zabezpečující dokonalý komfort během spánku a matracové chrániče. Chránič je ideálním výrobkem na ochranu všech typů matrací před znečištěním nebo poškozením. V naší nabídce máme chrániče matrace v rozměru 90x200 cm, které jsou vhodné na naše matrace.


Dětské matrace


Kromě matrací pro dospělé nabízíme také nejlevnější matrace pro děti do dětské postýlky. Dětské matrace jsou antibakteriální a s bavlněným potahem pro zdravý spánek. Tyto dětské matrace mají rozměr 120x60 cm.

Pokud hledáte i další doplňky pro kvalitní spánek, podívejte se do kategorie spánek, kde najdete polštáře, povlečení a další vybavení.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i