Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Lampičky a noční světla do zásuvky - Luxera

Vendor 2
  • Nejprodávanější
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější

Popis kategorie

Nástěnné lampy a noční světla do zásuvky


Širokou nabídku lampiček do zásuvky naleznete jenom u nás. Výhodou těchto lamp je rychlé zapnutí kdykoli potřebujete. Lampy na zeď do zásuvky skvěle poslouží jako noční osvětlení. V naší nabídce též najdete nástěnná LED světla do zásuvky, tedy taková svítidla, která si pověsíte na zeď nebo si je umístíte nad postelí jako čtecí lampičku, či nad varnou deskou v kuchyni, pokud nevidíte na vaření. Výhodou těchto LED osvětlení do zásuvky je vysoká svítivost a nízká spotřeba elektrické energie.


Benefitem svítidel do zásuvky je rychlá instalace. Kromě možnosti přivrtání na stěnu, jsou mnohdy světla do zásuvky opatřeny klipem k rychlému přichycení třeba v poličce nad pracovním stolem. Stejně tak noční LED světla do zásuvky jsou přímo opatřeny zástrčkou bez kabelu, k přímému užití do zásuvky.


Dětská noční světla a lampičky do zásuvky


Dětské noční osvětlení je většinou řešeno právě lampičkou do zásuvky. Vypínač na kabelu umějí i menší školáci dobře ovládat, a tak takové noční světlo pro děti do zásuvky dobře poslouží při prohlížení si komiksové knížky nebo naučné zvířecí encyklopedie. Noční lampičky v podobě orientačního světla do zásuvky neoslní, ale lehce osvítí místnost, a tak při noční cestě na toaletu dítko nezabloudí a nebude se bát ani "bubáka pod postelí". Velmi populární jsou také noční světla do zásuvky s pohybovým čidlem (senzorem pohybu), která se rozsvítí jen v případě, že zaznamenají pohyb.


Výhodou osvětlení do zásuvky je také to, že s dítětem roste. Tedy pokud dítě odroste miminkovským motivům, zamění se světlo do zásuvky za lampu pro malé princezny nebo nadšenkyně do růžové. Záměna nevyžaduje zpravidla žádnou elektrickou instalaci a budování do zdi, ale jednoduše se lampa ze zásuvky odpojí a na místo ní uloží jiná a pomocí elektrické zástrčky jednoduše zapojí.


Ať už vybíráte lampičku do zásuvky pro dítě nebo pro sebe, dbejte na výběr té správné žárovky, tedy správné patice. Zpravidla se do menších lampiček dávají žárovky s paticí E14, ale opravdu vždy záleží na typu objímky v lampičce.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i