Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Nástěnná svítidla – to pravé osvětlení na stěnu! - Globo

Vendor 9
  • Nejprodávanější
  • Slevy týdne
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější

Popis kategorie

Nástěnné svítidlo – to pravé světlo na vaši zeď!


Nástěnná světla představují nejenom nezbytný doplněk pro běžný život, ale svým vzhledem také výrazně ovlivňují kvalitu a styl bydlení. V naší nabídce naleznete nástěnné osvětlení vhodné pro umístění do dětských pokojů, ložnic či obývacích pokojů. Nechybí rovněž nástěnná svítidla do koupelny či s pohybovým čidlem.


Že je výběr světla na zeď opravdu široký, dokládá i možnost zvolení různých materiálů, které určují celkový dojem výrobku. V nástěnné formě jsou k dispozici křišťálová, vitrážová i rustikální svítidla. U některých typů osvětlení na stěnu se snoubí retro s moderním stylem, vždyť zajímavý vzhled bydlení bývá často směsicí různých designů. Kromě materiálů jsou k dispozici i různé barvy, které světlo na stěnu může mít – preferujete nástěnné světlo v černé, bílé nebo třeba červené barvě? Nic není nemožné.


Jsou světla na stěnu pouze do interiéru?


Pokud by se vám líbila svítidla na stěnu i okolo domu, samozřejmě je to možné. Tento typ světel se vyrábí také v mnoha variantách do exteriéru – v našem e-shopu je široká nabídka i venkovního osvětlení na zeď, které můžete sladit právě s interiérovým.

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i