0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levy banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Bodová svítidla - spoty a downligty

Osvětlení interiéru

Lucie

Pokud Váš interiér chcetele ladit do moderního designu, pak bodová svítidla jsou tou správnou volbou výběru osvětlení.

Mezi modernější typ svítidel řadíme bodové osvětlení.Bodová svítidla můžeme pojmout a využít jako hlavní osvětlení místnosti ale stejně tak i jako doplňková svítidla či pouze jako dekorační bytový prvek. Bodová svítidla rozlišujeme na spoty a na downligty.

Spoty jsou taková bodová svítidla, jejichž směr svícení je snadno nastavitelný a to podle našich potřeb a požadavků. Spoty lze využít jako nástěnná svítidla, stropní osvětlení i jako různé rampy apod. Využití si spoty najdou téměř v každém interiéru. Je jen na Vás zdali dáte přednost pořízení klasického lustru nebo bodového svítidla – rampy. Design spotů je také velmi široký. Vybírat lze z nejrůznějších barev i tvarů. Pokud však ale hledáte spíše svítidlo za dekorativním účelem, přejete si osvítit kuchyňskou linku, schodiště či různý nábytek pak je vhodné pořídit bodová svítidladownlighty.

Vestavná bodová svítidla čili downligty jsou spíše ozdobou interiérů. Jejich svítivost směřuje přímo dolů, jelikož oproti spotům nejsou downligty směrovatelné. Své uplatnění si nenacházejí pouze v různých obchodech ale i v domácnostech i kanceláří. Pokud si přejeme downligty pojmout jako hlavní osvětlení, pak je dobré bodovek pořídit více aby nám downligty místnost náležitě osvětlily.

Zkrátka bodová svítidla lze umístit kamkoliv nám je libo a kde nám bodovka, jak už spoty či downligty budou největším pomocníkem jak z funkčního, tak i estetického hlediska. Mnohdy díky bodovému osvětlení místnost působí moderně a decentně.
                 

Autor článku:

Lucie
Lucie Produktový specialista

Lucie je specialistkou marketingu se zájmem o interiérové osvětlení. Pravidelně pro vás chystá články se zaměřením na osvětlení interiéru, nové trendy a především tipy, jak na to, aby byl váš domov útulný a zároveň krásně osvětlený.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Přidejte se k nám na Facebooku

Nenechte si ujít rady, tipy, návody, novinky a speciální akce.

Více než 1.200 odběrných míst po celé ČRVíce než 1.200 odběrných míst

Jsme vám blíže než si myslíte.

Seznam míst

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.