Budoucnost patří LED osvětlení | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Budoucnost patří LED osvětlení

Datum: 9.12.2013

Proč si vybrat LED žárovku? A kde všude lze tento světelný zdroj použít?

Doba klasických žárovek už začíná být minulostí a budoucnost patří LED osvětlení. Důvodů proč tomu tak je, je celá řada. LED žárovka má ze všech světelných zdrojů nejvyšší účinnost, takže ve srovnání s klasickou žárovkou uspoří až 80 % energie. Má také nejvyšší dobu života, až 25 000 hodin, má okamžitý náběh na plný výkon a za provozu je chladná, takže se nemusíte bát spálení.
Díky svým dobrým vlastnostem se LED žárovka stále častěji používá v různých druzích osvětlení.Velmi moderní a přitom praktické jsou světelné hadice a pásky. Ty dodají Vaší kuchyňské lince či obývací stěně ten správný šmrnc a navíc se nemusíte trápit se složitou instalací. Prostě jen nalepíte, zapojíte a svítíte. A pokud je Vám novodobý design blízký, pak si jistě oblíbíte rovněž originální LED dekorační svítidla. Mohou být například v podobě pyramidy či stromu.

 

Dobrá do každého pokoje

Jak už bylo zmíněno, LED žárovky jsou oproti klasickým „edisonkám“ mnohem úspornější, takže se používají do LED nástěnných svítidel i LED stropních svítidel. EShop globo.cz je nabízí v nejrůznějších tvarech a velikostech, takže na své si přijde skutečně každý. Pokud sháníte osvětlení pro stůl v kuchyni nebo konferenční stolek v obývacím pokoji, podívejte se na LED závěsné lustry. Jejich předností je jedinečný design a vysoká výdrž. 
Své místo mají „ledky“ i v pracovnách či dětských pokojích a to v podobě LED stolních lamp. V obývacím pokoji nebo ložnici se zase stane ozdobou LED stojací lampa.
Dalšími prostory, kde LED žárovky oceníte, jsou chodby či schodiště. Jsou vhodné do orientačních svítidel, jež Vám pomohou při orientaci v interiéru.


 

Svítidla na slunce

Velmi prospěšná a zároveň šetrná k přírodě jsou solární svítidla se žárovkami LED. Jsou nejpoužívanějším typem venkovního osvětlení a jejich předností je, že se přes den nabíjí ze slunce a v noci pak vlastně zadarmo osvětlují Vaši zahradu. Navíc jejich design, například v podobě motýla, trpaslíka, kohouta či motorky, nenechá žádného kolemjdoucího kolem Vašeho domu chladným. 

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.