Designové kousky od společnosti Globo | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Designové kousky od společnosti Globo

Datum: 7.8.2014

Správné osvětlení dokáže v interiéru i exteriéru udělat divy. A co teprve když použijete velmi kvalitní a designově vyladěná svítidla Globo.

Správné osvětlení dokáže v interiéru i exteriéru udělat skutečné divy. A co teprve když použijete velmi kvalitní a designově vyladěná svítidla Globo. 
 
Jedná se o světla od rakouské firmy Globo, která byla založena již v roce 1998 a postupně se vypracovala na jednoho z hlavních prodejců osvětlení v Evropě. Dnes se svítidla Globo prodávají ve více než 50 zemích na celém světě a seznam míst se stále prodlužuje.

Proč jsou světla Globo mezi zákazníky tak oblíbená? 

  1. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jedná se především o kov, sklo, plast ale i třeba křištál či lýko. 
  2. Při jejich výrobě je kladen velký důraz na design a pečlivé zpracování. Svítidla Globo vynikají originalitou, ale na druhou stranu se dají výborně sladit s ostatními doplňky v interiéru. Navíc některá světla si můžete koupit v setu, takže se vám interiér krásně sjednotí. Takovou pěknou sadou, jež obsahuje lustry, nástěnná svítidla, stolní i stojací lampy, jsou svítidla z kolekce rustica. Určitě si vás získá také novinka – kolekce new design
  3. Sortiment společnosti Globo je velmi široký. Zahrnuje nejen všechny typy interiérových svítidel včetně oblíbených dětských světel, ale nezapomíná ani na stále populárnější dekorační osvětlení. To je v podobě barevných květin či kamene. 
  4. Co nabídnout má společnost Globo také těm, kteří shánějí osvětlení do exteriéru, tedy ke vchodům domů, na terasy, k bazénům nebo do zahrad. Venkovní světla jsou v podobě klasických luceren, ale i moderních bílých pásů. 
  5. V posledních letech se firma Globo zaměřila na nejůspornější typ světel – LED osvětlení. V provedení LED si můžete koupit nástěnná i stropní svítidla, dále lustry, stojací a stolní lampy a dekorační osvětlení. Nezapomeňte, že svítidla s LED žárovkami vám ušetří ve srovnání s klasickou žárovkou až 80 % energie. Navíc se vyznačují daleko větší životností. 
  6. Šetřit je dobré i při venkovním svícení, a tak v nabídce světel Globo najdete celou řadu solárních svítidel. Ty veškerou energii získávají ze slunce, takže vás jejich provoz nebude vůbec nic stát. 
  7. Pokud chcete svůj interiér osvětlit opravdu netradičně, Globo nabízí LED pásky. Skvěle se hodí například nad kuchyňskou linku, ale stejně tak budou pěkné v obývacím pokoji nebo ložnici. 
 

 

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.