0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Dětská svítidla - moderní a funkční osvětlení pro nejmenší!!!

Osvětlení interiéru

Michaela

Není náročnějších zákazníku než právě dětí. Jak skloubit funkčnost a příjemný vzhled svítidel pro dětský pokoj? Inspirujte se naší nabídkou a vybavte pokoj dítěte stylově a za rozumnou cenu.

Dětský pokoj je specifická místnost, která potřebuje i vhodný typ osvětlení. Ať si dítě hraje, učí se, pracuje nebo odpočívá, ke všemu potřebuje dostatek světla. Na našem e-shopu www.svet-svitidel.cz naleznete širokou nabídku svítidel, která mají krásný až pohádkový design a zároveň plní funkci kvalitního osvětlení pro nejmenší. Například osvětlení značek MASSIVE a PREZENT představuje dětské lustry, nástěnná svítidla, bodovky, stropní svítidla, lampy a lampičky. Stačí pouze zvolit motiv, který Vaše dítko preferuje, a můžete se pustit do zkrášlení jeho pokojíčku.

Lustry a stropní svítidla
Lustr a stropní osvětlení celkově, je centrálním osvětlením místnosti. Výrazný lustr je prvním, co po příchodu do místnosti zaujme. Moderní dětská svítidla existují v nejrůznějším provedení a tvoří je motivy, které zavedou dítě do světa fantazie. Vyberete z různých typů – lustr závěsný, lustr na lanku, lustr přisazený a další stropní svítidla. Také škála barev a provedení je velmi rozmanitá. Dívky často volí barvy jako růžová, červená a motivy princezen, zvířátek a dalších populárních postaviček z pohádek. Zatímco pokoje chlapců zdobí vesměs barvy modrá, zelená a motivy fotbalistů, autíček a zvířátek.

 


Nástěnná svítidla
Nástěnnými svítidly můžeme vybavit okolí postele, stolu či hracího koutu dítěte. Vybrat si můžeme různé bodovky, nástěnné lampičky nebo nejnovější osvětlení s 3D efektem. Funkčnost a praktičnost nástěnných svítidel vychází především z jejich umístění. Nasvítí především prostor, který je třeba osvětlit.

Lampy a lampičky
Dětské lampy a lampičky tvoří důležité vybavení pokojíčku pro nejmenší, přes školáky až po studenty. Malé děti při kreslení a hraní potřebují dostatek světla, aby se jejich oči neničily a neunavovaly. Každý žák či student by měl na pracovním, psacím stole mít umístěnou vhodnou lampu a tím zkvalitnit svoji práci. Jejich design je moderní a díky tomu se lampy stávají vkusným doplňkem dětského pokoje.


   

Autor článku:

Michaela
Michaela Vedoucí zákaznického oddělení

Michaela je vedoucí zákaznického oddělení a našla si zálibu v inteligentním osvětlení a světelných zdrojích. Sdílí s vámi své nadšení prostřednictvím článků zaměřujících se například na výhody a fungování inteligentního osvětlení. Ale také radí, jak vybrat správný světelný zdroj a proč je výhodné myslet na LED technologii.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.