Dětská svítidla nejen pro ty nejmenší | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Dětská svítidla nejen pro ty nejmenší

Datum: 19.8.2011

Pro děti jste Vy těmi, kteři jim plní jejich sny. Začnětě proto vhodně zvoleným a dekorativně zajímavým osvětlením do jejich dětského ráje.

Pro naše ratolesti je důležité, kde vyrůstají. Pro dětský pokojíček je proto dobré pořídit kvalitní osvětlení, které dětem bude sloužit a napomáhat od nejmladšího věku a s plynoucím časem až do předškolních a školních let. Mimo jiné svítidla oživí a zpříjemní atmosféru dětského pokoje. Děti se tak ve svém pokojíčku budou cítit bezpečně a útulně.

Dětská svítidla se nám nabízí v mnoha designech a provedení. Je proto třeba promyslet, k jakému účelu nám svítidlo poslouží. Většinou je za hlavní osvětlení místnosti považován dětský lustr či dětské stropní svítidlo. Dostatečně rozzáří místnost a když jej doplníme spolu s nástěnným svítidlem, fungujícím zejména k předčítání pohádky na dobrou noc nebo spolu se stolní lampičkou, pomocníkem při plnění domácích úkolů, kreslení apod., pak nad osvětlením máme téměř vyhráno.

Ne vždy je však důležitá pouze funkčnost a účel osvětlení, ale i designové navržení svítidla. Jelikož se jedná o dětské osvětlení, pak by měl i vzhled a motiv svítila odpovítat této kategorii.

Rádo Vaše dítě sleduje Medvídka PÚ či jiné animované filmy a pohádky? Obdivuje zvířátka, kytičky, barvičky, autíčka, motorky? Je snad Váš chlapeček fotbalista nebo si holčička ráda hraje na princeznu? Kategorie dětská svítidla, skrývá nejrůznější dětské a pohádkové motivy světel, které vystihují dětský život.

I dětská svítidla mohou být příjemným společníkem Vašich dětí při trávení volného času ve vlastním dětském ráji a Vy jste těmi, kteří jim plní jejich dětské sny.

                      

                            Rampa GUITAR 2xE14/40W                                 Lustr stahovací BABY 1xE27/60W
 

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.