0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Dětská svítidla pro malé i velké

Osvětlení interiéru

Lucie

Dětská svítidla pro malé i velké

Nabízíme Vám širokou a pestrobarevnou nabídku dětských svítidel různých tvarů od postaviček po svítidla, na kterých naleznete obrázky pohádkových postav.

Ovšem je důležité zamyslet se nad rozmístěním světel a svítidla umístěná do dětského pokoje by měla odpovídat věku dítěte.

Bodová svítidla, která lze směrovat nejsou vhodná pro nejmenší děti. Starší děti však ocení tato světla a jejich jasné světlo např. při práci u stolu, ke čtení či psaní. Pracovní plocha, kde dítě tráví hodně času, by měla být dobře osvětlena. Pro ty menší je vhodné vybírat svítidla jemnějšího a tlumenějšího světla. Pro předškoláky je velmi důležité centrální stropní svítidlo či lustr, který bude osvětlovat plochu, kde si dítě hraje. Školák jistě ocení umístění lampičky na jeho pracovní stůl. Lampička by neměla vrhat stín na místo, kde dítě píše, maluje nebo si čte knížku. Velký vliv na dětský zrak mají ostré stíny a světla.

Lustry a nástěnná svítidla se zvířecími motivy, barevně bohaté bodovky či lampičky na dětské stolky, to vše může napomoci dítěti cítit se dobře a bezpečně.

Nejdůležitější je ovšem bezpečí dětí, i přesto že se jedná o svítidla, které by mohli člověka lehce zranit, dětská svítidla jsou bezpečná a odpovídají náročným normám Evropské unie.

           

Autor článku:

Lucie
Lucie Produktový specialista

Lucie je specialistkou marketingu se zájmem o interiérové osvětlení. Pravidelně pro vás chystá články se zaměřením na osvětlení interiéru, nové trendy a především tipy, jak na to, aby byl váš domov útulný a zároveň krásně osvětlený.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr