Dokonalá koupel s kvalitním osvětlením | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Dokonalá koupel s kvalitním osvětlením

Datum: 22.1.2014

Podle kalendáře máme zimu, venku to až zas tak nevypadá, ale co si budeme nalhávat. Pořádná koupel je příjemná kdykoli. A pokud k tomu přidáme i bublinky, svíčky a správná koupelnová svítidla, promění se koupel přímo v rajský požitek!

Podle kalendáře máme zimu, venku to až zas tak nevypadá, ale co si budeme nalhávat. Pořádná koupel je příjemná kdykoli. A pokud k tomu přidáme i bublinky, svíčky a správná koupelnová svítidla, promění se koupel přímo v rajský požitek!

I když se na první pohled může zdát, že ke spokojenosti stačí vana plná vody, není tomu tak. Abychom se správně zrelaxovali a nabrali sílu, musíme na seznam zařadit více věcí. Dobré víno, oblíbené čtivo či křížovky, sůl nebo pěnu do koupele a také koupelnová svítidla.
 
A právě poslední položka na seznamu je tou nejdůležitější. Opravdu byste si dokázali odpočinout, pokud by vám přímo do očí svítilo ostré světlo? Zřejmě moc ne. Proto ke slovu přichází koupelnová stropní a nástěnná svítidla. Centrální (stropní) zajistí skvělé osvětlení koupelny, nástěnná se využívají jako doplňková. A právě nástěnná koupelnová svítidla vytvoří tu správnou relaxační atmosféru. Nevytvářejí nepříjemně mnoho světla, ale přitom zajistí tu správnou míru osvětlení, jak pro relaxaci, tak i pro čtení.
 
Tak vzhůru do vany!

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.