0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levy banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Facebook – a jste v obraze!

Aktuality a oznámení

Michaela

Facebook je fenoménem dneška a proto tam určitě nemůžeme chybět. Ale nezaložili jsme si jej pro sebe, ale hlavně pro vás - naše zákazníky! Už jste našimi fanoušky?

Facebook je fenoménem dneška a proto tam určitě nemůžeme chybět. Ale nezaložili jsme si jej pro sebe, ale hlavně pro vás - naše zákazníky! Už jste našimi fanoušky?

Veškeré aktuální informace a slevy samozřejmě naleznete na našich stránkách, ale mnohdy pořádáme i menší soutěž či jen objevíme skvělou vychytávku ze světla osvětlení, o kterou se chceme podělit. A právě takové věci naleznete na našem Facebooku.

Před Vánoci měli naši fanoušci možnost chytat utajený kód, který se náhodně zjevoval v různých intervalech na jejich zdi. Pokud jej chytli, byli odměněni v podobě opravdu krásné slevy na celý sortiment našich svítidel.A protože akce měla obrovský úspěch, připravujeme pro vás další. Budete moci získat skvělé ceny či úžasné slevy – přidejte se k nám a nenechte si utéct žádnou akci.

www.facebook.cz/svetsvitidel

Autor článku:

Michaela
Michaela Vedoucí zákaznického oddělení

Michaela je vedoucí zákaznického oddělení a našla si zálibu v inteligentním osvětlení a světelných zdrojích. Sdílí s vámi své nadšení prostřednictvím článků zaměřujících se například na výhody a fungování inteligentního osvětlení. Ale také radí, jak vybrat správný světelný zdroj a proč je výhodné myslet na LED technologii.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Přidejte se k nám na Facebooku

Nenechte si ujít rady, tipy, návody, novinky a speciální akce.

Více než 1.200 odběrných míst po celé ČRVíce než 1.200 odběrných míst

Jsme vám blíže než si myslíte.

Seznam míst

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.