0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Jaké máme typy závěsných lustrů?

Interiér
Odpověděl:
Lucie

Odpověď:

V naší nabídce najdete kolem 150 nejrůznějších závěsných lustrů. Některé typy se budou hodit do kuchyně, jiné do obývacího pokoje či ložnice.

V naší nabídce najdete kolem 150 nejrůznějších závěsných lustrů. Některé typy se budou hodit do kuchyně, jiné do obývacího pokoje či ložnice.

Hitem jsou retro lustry

V jedné z našich aktualit nazvané Lustry do obývacího pokoje i kuchyně jsme se zaměřili na to, kam tento typ svítidla použít. V tomto textu se dozvíte více o jednotlivých typech lustrů z hlediska jejich vlastností. 

Stále častěji se lidé v designu vracejí do dob minulých a platí to i pro osvětlení. V současné době jsou hitem retro lustry a samozřejmě na tento trend reaguje i rakouská značka Globo. V jejím sortimentu jsou tak zahrnuta svítidla podobná kovaným lustrům, a nechybí ani mosazné lustry, jež jsou například zastoupena světly z kolekce NOSTALGIKA 

V retro stylu jsou rovněž svítidla CUIMBRA. Jsou vyrobena ze skla a plastu a tvarem jsou podobná křišťálovým lustrům, ale jsou levnější a rovněž jsou k dispozici v různých barvách, například v růžové, černé či červené. 

Závěsný lustr Globo

Nejúspornější svícení s LED lustry

Samozřejmě část lidí dává před retro stylem přednost modernímu designu. V nabídce našeho e-shopu globo.cz tak jsou k dispozici skleněné lustry a kolekce MEGI či KERIA zase zastupují lustry koule

Když je řeč o moderním osvětlení, rozhodně nelze opomenout LED lustry. V pojetí značky Globo se většinou jedná o lustry na lanku, které najdou uplatnění hned v několika prostorech. V kuchyni nad stolem nebo nad barovým pultem, v obývacím pokoji zase nad konferenčím stolkem. 

Autor článku:

Lucie
Lucie Produktový specialista

Lucie je specialistkou marketingu se zájmem o interiérové osvětlení. Pravidelně pro vás chystá články se zaměřením na osvětlení interiéru, nové trendy a především tipy, jak na to, aby byl váš domov útulný a zároveň krásně osvětlený.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.