Koupelnová svítidla | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Koupelnová svítidla

Datum: 2.7.2013

Koupelna je místost, kde většinou začínáte každý Váš den. Osviťte si ji kvalitními svítidly, aby Váš den začínal příjemněji.

I když koupelna všeobecně nebývá ve Vašem domově středem pozornosti, je potřeba na ni myslet i co se osvětlení týče. V koupelně stojíte před zrcadlem každé ráno, než jdete do práce, když se připravujete ven s přáteli a samozřejmě i v jiných chvílích. Proto, abyste vypadali tak, jak potřebujete, je potřeba si pořídit některé z koupelnových svítidel, které se umisťují právě k zrcadlům. Koupelnová svítidla byste k zrcadlu měli umístit takovým způsobem, abyste si nijak nestínili vlastním tělem a svítidlo na Vás nevrhalo nežádoucí stíny, které mohou způsobit, že například po nalíčení budete v zrcadle vypadat trošičku odlišně, než ve skutečnosti vypadáte.
 
Kromě toho, že se v koupelně připravujeme ven, slouží nám také jako místo odpočinku po celodenní dřině v práci či ve škole. Proto kromě koupelnového osvětlení k zrcadlu je také potřeba si pořídit některé ze stropních koupelnových svítidel, které plní funkci hlavního osvětlení celé této místnosti. Při výběru stropního svítidla byste měli být rovněž obezřetní a uvážit, které svítidlo Vám do Vaší koupelny padne jak designově, tak i z pohledu svítivosti.
Ve Vaší koupelně by nemělo být ostré světlo, které by Vás pálilo do očí a Vy jste místo odpočinku nebyli ještě více unaveni.
 
Pokud ještě ve Vaší koupelně některé svítidlo nemáte, či pokud Vám některé dosluhuje, je nyní ten správný čas to napravit. Náš internetový obchod www.svet-svitidel.cz Vám nabídne širokou škálu jak koupelnových, tak i mnoho dalších svítidel.

                  

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.