0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Koupelnové osvětlení

Zeptejte se na cokoliv

Pavlína

Poradím s výběrem i technickými zádrhely.

515 555 111(Po-Pá, 7-20 hod.)

Zeptejte se

Michaela

Neváhejte a vyberte osvětlení do Vaši koupelny, místa odpočinku, relaxace a samozřejmě nepostradatelné hygieny.
Tak, jako každé místnosti náleží správné a vhodné osvětlení, tak ani koupelny nezůstávají bez povšimnutí a bez svého koupelnového svítidla.

Koupelny jsou místa, která navštěvujeme dnes a denně a jsou nepostradatelná, jak v našich domovech, tak i v hotelech, penzionech apod. Zkrátka koupelny jsou všude tam, kde provádíme ranní hygienu, večerní očistu, kde se ponoříme do rozpálené horké vany, odpočíváme a jen tak relaxujeme po náročném dni. Koupelna je místnost, která je pro náš každodenní život téměř nepostradatelná, proto bychom vybavení koupelny neměli podceňovat. Začněme třeba správným výběrem osvětlení.

Koupelnová svítidla jsou specifická osvětlení, která musí splňovat určité své náležitosti a hlavně bezpečnostní podmínky pro využití svítidla v koupelně. Ptáte se proč? Je to jednoduché. Jelikož je koupelna vlhké prostředí, kde přicházíme neustále do styku s vodou, svítidla by měly být odolná vůči vodě a splňovat normu venkovního krytí, která je IP44 a vyšší. Vypínač svítidla bychom proto měli umístit tam, kde nedojde ke styku vypínače s vodou. Věřte nebo ne, tato nerozvážnost by mohla napáchat pořádnou neplechu a zbytečně Vám znepříjemnit život. Pokud jste si však z kategorie – koupelná svítidla žádné osvětlení nevybraly a svítidlo chcete umístit tam, kde je prakticky nemožné aby došlo ke styku s vodou pak není natolik nutné aby Váš výběr musel být pouze z kategorie –koupelnová svítidla. Není však na škodu a je určitě dobré se poradit s elektrikářem, který Vás na případné špatné umístění, nebo špatný výběr svítidla upozorní a s výběrem svítidla rád poradí.

Hlavní účel by nám svítidlo mělo splňovat zejména z praktického hlediska správného osvětlení koupelny. Každý z nás si ale také jistě představuje to, aby svítidlo nějakým způsobem esteticky zútulnilo a zkrášlilo koupelnu natolik, abychom se v ní cítili dobře a spokojeně.

Nabídka koupelnových svítidel je opravdu široká. Vybrat si můžete jak stropní svítidla, nástěnná koupelnová svítidla, tak i bodové osvětlení

Je Vaše koupelna v moderním stylu? Nebo zastáváte klasický design koupelny? I z takových parametrů lze si svítidlo vybrat, objednat a do 48 hodin, pokud je svítidlo skladem Vám doručit až domů či do zaměstnání.
    

Svět-svítidel je tu pro Vás s nejrůznějšími svítidly, nejen s těmi koupelnovými :)

Autor článku:

Michaela
Michaela Vedoucí zákaznického oddělení

Michaela je vedoucí zákaznického oddělení a našla si zálibu v inteligentním osvětlení a světelných zdrojích. Sdílí s vámi své nadšení prostřednictvím článků zaměřujících se například na výhody a fungování inteligentního osvětlení. Ale také radí, jak vybrat správný světelný zdroj a proč je výhodné myslet na LED technologii.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.